خرید رپورتاژ

Devoleena Bhattacharjee می گوید او طبخ قرنطینه اما نه مثبت برای COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 08, 2020, 12:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Devoleena Bhattacharjee کوک قرنطینه شده اما او تاکید کرده است که او نه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Devoleena Bhattacharjee shared this photo on Instagram

Devoleena Bhattacharjee مشترک این عکس در Instagram

بازیگر تلویزیون Devoleena Bhattacharjee که او نیز دیده می شود در سیزدهم فصل Bigg Boss است که در حال حاضر در انزوا پس از طبخ قرنطینه شده. آشپز که Devoleena اصلی داخلی کمک شد قرنطینه پس از کسی که در یک خانواده او برای آزمایش مثبت برای COVID-19.

در مصاحبه با Spotboye, Devoleena تاکید کرده است که او به خوبی و آشپز او مثبت نیست برای کوروناویروس. او “من نمی دانم چرا آن را گسترش مانند آتش سوزی که او قرارداد Coronavirus. دولت قرار داده و او را در یک هتل. او شده است پس از نگاه خیلی خوب است. بیش از حد ساخته شده از این. آن ساخته شده است من فقط خسته تر.”

صحبت کردن در مورد چگونه گزارش خود را کوک مثبت بودن تحت تاثیر این بازیگر گفت: “من تا به حال به نتیجه به قرنطینه خودم. آن را آسان نخواهد بود. Damn! این بار 4 در آخرین 5 ماه است که من نمی تواند بیرون رفتن از 4 دیوار – اولین Bigg Boss 13 و سپس پشت من بازی کردن و محدود من به استراحت در بستر و سپس مستند اتفاق افتاده است – و در حال حاضر فقط زمانی که من مدیریت به قدم یک بیت برای ملزومات از من خواسته شده که برای قفل کردن خودم.”

Devoleena اما هیچ مشکلی پخت و پز برای خودش و او به ما یادآوری می کند که او آن را در همه زمان ها در Bigg Boss خانه.

به تازگی Saath Nibhaana Saathiya بازیگر تهدید به مرگ دریافت در رسانه های اجتماعی پس از او در زمان ایستادن در برابر دوستان نزدیک Rashami دسای سابق Arhaan خان. Devoleena گرفته بود به حساب توییتر خود را به گسترش حمایت از او به Rashami و خواسته طرفداران خود را به چشم پوشی از Arhaan.

ما مطمئن امیدواریم که همه چیز در مسیر بازگشت برای Devoleena!


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im