تقاضا برای ارزیابی که ویروس در پاسخ به سازمان ملل بازگشایی

تقاضا برای ارزیابی که ویروس در پاسخ به سازمان ملل بازگشایی – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 08:46 IST | سازمان | ژنو

قطعنامه حمایت از بیش از نیمی از این که در کشورهای عضو بحث خواهد شد و این هفته در تصمیم گیری بدن که برگزار می شود عملا در این سال

People walk on the rue Neuve-Nieuwstraat shopping street in central Brussels

مردم راه رفتن در rue Neuve-Nieuwstraat خرید خیابان در مرکز بروکسل

اتحادیه اروپا و کشورهای دیگر در روز دوشنبه به نام برای یک ارزیابی مستقل از سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به این رمان بیماری همه گیر کوروناویروس “به بررسی تجربه به دست آمده و درس های آموخته شده” حتی به چند تا از آنها را بازگشایی پس از هفته مستند.

قطعنامه حمایت از بیش از نیمی از این که در کشورهای عضو بحث خواهد شد و این هفته در تصمیم گیری بدن که برگزار می شود عملا این سال است. این پیشنهاد در نظر گرفته شده است به آغاز “گام به گام روند بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” که در تلاش برای هماهنگ کردن واکنش بین المللی به COVID-19 از جمله عملکرد بین المللی سلامت قانون و اقدامات خود را در بیشتر سازمان ملل متحد در سیستم بهداشت و درمان.

Huawei employees eat their lunch in a cafeteria at the company's headquarters in Shenzhen, China
Huawei کارکنان خود را به خوردن ناهار در یک کافه تریا در دفتر مرکزی این شرکت در شنژن چین

این حرکت در میان استرالیا تماس برای تحقیقات مستقل به ریشه های همه گیر و که پاسخ به آن — و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار اتهامات که کمک کرد که چین پوشش تا حد اولیه COVID-19 شیوع.

بازار بازگشایی
اروپا بازگشایی بیشتر به طور گسترده ای در روز دوشنبه اجازه می دهد مردم را به آکروپلیس در آتن مغازه در ایتالیا بازارها و موزه ها در بلژیک باغ در ایرلند و باغ آبجو در بایرن در حالی که رهبران آن مورد بحث چگونه به نجات اروپا مقدس تعطیلات تابستان. جدید عفونت و مرگ و میر را کاهش قابل ملاحظه ای در اروپا است.

Schoolchildren wearing face masks enter Claude Debussy college in Angers, France, as countries ease lockdown measures to curb the spread of the COVID-19 pandemic. Pics/AFP
دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت وارد کلود دبوسی کالج در آنژو فرانسه به عنوان کشورهای سهولت مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر. عکس/AFP

بسیاری از کشورها در حال حاضر آماده برای باز کردن مرزهای خود را ماه آینده در تلاش برای طرح پارامترهای بسیار غیر معمول فصل توریستی. آلمان و وزیر امور خارجه بود که بحث در مورد گزینه های دوشنبه با همکاران از 10 تا حد زیادی جنوبی به کشورهای اروپایی هشدار داد که این سال را به تعطیلات خواهد شد شبیه هیچ دیگر است.

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستانی همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر است. گردشگران محلی شد برای این کشور هنوز 14 روز در قرنطینه برای ورود و سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است.

دانش آموزان به مدرسه بازگشت
در بلژیک بیشتر دانش آموزان به مدرسه بازگشت آرایشگری شروع به قطع دوباره قفل ها و موزه ها و باغ وحش افتتاح شد درهای خود را همه با سخت رزرو سیستم برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

برخی از فروشگاه ها بازگشایی در ایرلند اما وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: او هنوز هم عصبی به این دلیل که ویروس نیست دور شده اند. کلیساها در ایتالیا و واتیکان از سر گرفته و عمومی توده ها.

‘COVID-19 واکسن نیست به زودی’

سازمان پزشکی اروپا را مدیر اجرایی گفت: روز دوشنبه یک COVID-19 واکسن در دسترس نخواهد بود به زودی و حتی هنگامی که یکی آماده است, تولید نمی شود به اندازه کافی برای ارائه حفاظت از جمعیت جهان است. گیدو Rasi گفت: قانونگذاران اروپایی یک واکسن علیه ویروس است که یک سال در بهترین حالت. حتی پس از آن Rasi وجود دارد گفت: نمی توان به مقادیر کافی برای کل جمعیت. او گفت: یک رویکرد هماهنگ در سطح اروپا خواهد بود و کلیدی برای شناسایی کسانی که بهره مندی بیشتر از این واکسن استفاده کنند. “ما نیاز به یک مدل جامع برای ایجاد حلقه اول دفاع در جمعیت عمومی است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net