Delnaaz Irani در Kal Ho Naa Ho: فقط به دنبال Shah Rukh Khan

Delnaaz Irani در Kal Ho Naa Ho: فقط به دنبال در, Shah Rukh Khan – سرگرمی

به روز شده: May 09, 2020, 09:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به یاد داشته باشید Sweetu از Kal Ho Naa Ho با بازی Delnaaz Irani? او صحبت می کند در مورد بازی چنین یک شخصیت دوست داشتنی و خاطرات خود از کار در این بمب دارای قدرت تخریبی!

Delnaaz Irani Picture Courtesy: Instagram and Youtube

Delnaaz Irani عکس حسن نیت ارائه میدهد: Instagram و یوتیوب

وجود دارد بسیاری از چیزهایی Kal Ho Naa Ho یاد شده است ، برخی دوباره این فیلم برای آن فراموش نشدنی موسیقی, برخی برای آن اجرای و راه بیش از حد بسیاری از فقط خود را غرق در احساس زیبا به نام عشق. اما آن را فقط در مورد داستان عشق امان Naina و Rohit. مردم نیز از روی علاقه به یاد بیاورید با kaanta بن که به اشتباه و amusingly فرض Rohit و امان به دوستداران و همچنین Sweetu این شخصیت دوست داشتنی و Naina بهترین دوست.

او از جان گذشته برای یک دوست پسر و حتی تا به حال پیروز شدن در امان, بازی های برگزار شده توسط Shah Rukh Khan, آدرس, به عنوان Ram Dayal. بازی Delnaaz Irani Sweetu به این حماسه سهم عادلانه خود را از خنده و دیوانگی است. و صحبت در مورد فیلم پرفروش او به تازگی زوم در مورد او خاطرات خوشی از ساقه و چرا این چنین یک شخصیت فراموش نشدنی.

“آن بوده است تا چند سال اما به نظر می رسد مثل دیروز. آن را مانند یک تجربه بزرگ… آن را یک نقطه عطف بود هر کس نیاز دارد که یک فشار بزرگ در زندگی حرفه ای و من حدس می زنم که بود برای من. فیلم عالی بود, من نمی تواند خواسته اند برای بزرگتر مقدماتی شکستن در فیلم” او گفت:. او افزود: “یک بازیگر کهنه به من گفت چند وجود دارد شخصیت های, حمایت از, نقش مانند Kaliya یا Saamba در Sholay شما l در تاریخ به عنوان Sweetu و وجود دارد به طوری که حدود 20 شخصیت هایی خواهد شد و شما یکی از آنها را… و آن را مانند یک چیز بزرگ است.”

و صحبت کردن در مورد تجربه های مشابه قاب به عنوان جذاب, Shah Rukh Khan, او گفت:, “من فقط به دنبال در او را و راه او را برای حرکت در اطراف مجموعه و همه از آن. هر حرکت من فقط مشاهده کند.” 17 سال گذشت و Kal Ho Naa Ho هنوز دوباره در ذهن مردم. نه همه عشق داستان های جاودانه هستند ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>