دهلی نو گفت: چه خوب است امتحانات اگر زندگی در خطر است ؟ از دانش آموزان بخواهید

دهلی نو گفت: چه خوب است امتحانات اگر زندگی در خطر است ؟ از دانش آموزان بخواهید – اخبار

به روز شده: فوریه 26, 2020, 16:20 IST | PTI | دهلی نو

مدارس در شمال شرقی دهلی نو همچنان بسته برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه به عنوان تلفات در خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت افزایش به 20

People that visited the capital for a wedding, walk past security personnel patrolling near burnt-out and damaged residential premises following clashes between people supporting and opposing a contentious amendment to India's citizenship law, in New Delhi Picture/AFP

افرادی که در بازدید از این سرمایه برای عروسی, راه رفتن گذشته پرسنل امنیتی گشت زنی در نزدیکی سوخته و آسیب دیده مسکونی زیر درگیری بین مردم حمایت و مخالفت با ستیز اصلاح هند به قانون تابعیت در دهلی نو عکس/AFP

دهلی نو: چه خوب است امتحانات اگر زندگی در خطر است ؟ که می توانید مطالعه در چنین ترس جو ؟ اینها برخی از پرسش های معلق در هوا را در ذهن دانش آموزان به عنوان تنش همچنان ادامه دارد در مناطق مختلف دهلی نو با توجه به درگیری های خشونت آمیز در یک زمان آنها با توجه به نظر می رسد برای بررسی هیئت مدیره است.

مدارس در شمال شرقی دهلی نو همچنان بسته برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه به عنوان تلفات در خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت افزایش به 20.

وزیر Arvind Kejriwal, پرچم که وضعیت تبدیل به “هشدار دهنده” و ارتش باید به نام در به عنوان پلیس این است که “قادر به کنترل آن”.

تا کنون 189 نفر گزارش شده بود مجروح در درگیری در چندین محلات مانند Chand باغ Bhajanpura, Gokulpuri, Maujpur, Kardampuri و Jaffrabad دیدم مبارزات تن به تن بین اعضای دو گروه که همچنین پرتاب بمب بنزین و آتش گشودند.

“هیئت مدیره امتحانات بسیار مهم است برای هر دانش آموز. از ما خواسته به متمرکز باقی می ماند دو سال پیش و در اینجا به معنای واقعی کلمه همه چیز را در آتش راست در طی این دوره است. چگونه می توانید یک مطالعه در چنین ترس جو” گفت: Muskan Sharma است که در ظاهر برای کلاس 12 بررسی هیئت مدیره.

شارما یکی از ساکنان Maujpur در شمال شرق دهلی است که به کانون خشونت از شنبه.

Gagandeep سینگ یکی از چند باغ گفت: “من باید زبان انگلیسی امتحان فردا. من هنوز نمی دانیم که آیا آن خواهد شد به تعویق افتاد یا نه. این نوع از عدم اطمینان و ترس vibes بسیار ناسالم. فکر می کردم که این اتفاق می افتد درست در اطراف خانه من گوشه برگ من در ترس هرگاه دست کشیدن بر روی درب.”

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) تا به حال به تعویق افتاد امتحانات هیئت مدیره برای کلاس 10 و 12 برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه در خشونت متاثر از شمال شرقی دهلی نو است. امتحان به تعویق افتاد در مجموع 86 مراکز از جمله هفت نفر در شرق دهلی نو.

در حالی که کلاس 10 دانش آموزان آزمون انگلیسی کلاس 12 دانش آموزان اختیاری امتحانات از جمله برنامه های تحت وب و رسانه ها.

“چه خوب است امتحانات اگر زندگی در خطر است ؟ و این خطر تنها برای دانشجویان است ؟ نه به معلمان invigilators و دیگر افراد درگیر در انجام امتحانات ؟ من آرزو می کنم اگر مقامات می تواند فکر می کنم در مورد آن و انجام برخی از مداخله به موقع در تغییر زمان امتحانات گفت:” یکی دیگر از دانشجویان از چند باغ که نمیخواستند برای شناسایی شود.

دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه گفت: کلاس 10 و 12 دانش آموزان که هیئت مدیره مراکز معاینه خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی نیاز به اطلاع در مورد برنامه ریزی برای آینده 10 تا 15 روز و نه بر روی یک تکه تکه اساس.

عدالت راجیو Shakdher گفت: وضعیت در شرق دهلی بدتر وجود داشته است و بیشتر مرگ و میر و بنابراین CBSE نیاز به یک تماس برای 10 تا 15 روز.
“وضعیت وجود دارد (در شمال شرق دهلی نو) است ، شده اند وجود دارد بیشتر مرگ و میر. شما باید به زمان برای وضعیت به حل و فصل کردن.”

“شما نمی توانید تصمیم بگیرید که فقط برای فردا و یا روز بعد از. یک تماس برای بعد از 10-15 روز. کودکان نیاز به دانستن است. آنها نمی توانند صبر کنید هر روز برای روز بعد” دادگاه گفته و خواسته CBSE آمده با دستورالعمل در مورد یک برنامه بلند مدت.

“نگاه در همه جوانب به ویژه با توجه به کلاس 12,” دادگاه اضافه شده است.
هیئت مدیره به دادگاه اطلاع داد که برای امتحانات برنامه ریزی شده برای روز شنبه آن را به یک تماس در شب.

خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت به حال تشدید در شمال شرقی دهلی نو روز سه شنبه به عنوان پلیس در تلاش برای بررسی تظاهر کنندگان که زد amok در خیابان سوزاندن و غارت مغازه ها pelting سنگ و خرمن کوبی مردم است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de