خرید رپورتاژ

دهلی رستوران میله از ورود برای پوشیدن, قومی, لباس خجالت آنلاین – اخبار

به روز شده: May 15, 2020, 18:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

پس از آن زن به روایت مصیبت او در رسانه های اجتماعی مدیریت بازار عذرخواهی به او را برای رفتار خود

A screengrab of the video posted by Sangeeta K Nag on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Sangeeta K ناگ در توییتر

در یک حادثه تکان دهنده یک زن با پوشیدن یک قومی, لباس تکذیب شد ورود در یک رستوران مجلل در دهلی نو. پس از آن زن به روایت مصیبت او در رسانه های اجتماعی مدیریت بازار عذرخواهی به او را برای رفتار خود بار از هند گزارش شده است.

زن. Sangeeta K نق نقو که با این نسخهها کار به عنوان مدیر یک مدرسه در هاریانا را Gurugram ارسال شده تصویری از این حادثه در توییتر زیر نویس “یک رستوران در هند اجازه می دهد تا ‘هوشمند [جدید]’ اما نه لباس هندی! هر آنچه که اتفاق افتاده است به غرور و افتخار در حال هند?, که در آن کارکنان رستوران شنیده شد گفتن او “قومی چیزی است که ما اجازه نمی دهد.”

ناگ در زمان به توییتر برای ارسال ویدئو در 10 مارس که ویروسی رفت و آن garned بیش از 187,200 views. پس از ناودان در رسانه های اجتماعی مدیر رستوران Saurabh Kanijo توییتی عذرخواهی ، “Kylin و پیچک ها هم وطنی برندها و هر یک از اعضای تیم و خودم ایستاده عنوان بلند قد به افتخار سرخپوستان. من می خواهم برای روشن است که این نامطلوب حادثه اتفاق افتاده در پیچک, نوار جدید و نه در Kylin او گفت:” در صدای جیر جیر.

Kanijo نیز به نقل از این روزنامه گفت که او فرستاده شخصی عذرخواهی به ناگ در یک پیام متنی به عنوان به زودی او آموخته از این حادثه. او همچنین گفت که در این ویدئو یک عضو جدید در تیم خود اضافه کرد که “او نظر خود را به تنهایی” و آن را نشان نمی خود یا تیم خود حجاب محدودیت است. “هیچ جا در خط مشی شرکت ما آن را می گویند که ما را رد قومی می پوشند. سیاست ما این است که به وضوح نوشته شده در ورودی دروازه – تنها مانع شلوارک و دمپایی,” او گفت:.

مدیر این رستوران همچنین اظهار نظر در مورد این مسئله گفت که او “عمیقا خجالت” با موضوع و اقدام لازم گرفته خواهد شد و در 15 روز آینده. “من شده اند در حال اجرا Kylin برای 15 سال یک رستوران خانوادگی و می خواهم به تقویت است که همه در حال خوش آمدید, همیشه,” او گفت:.

حتی کنگره سخنگوی Sharmistha Chatterjee توییتی درخواست دولت دهلی نو به مداخله در این موضوع و خواسته لغو مجوز رستوران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im