دهلی نتایج انتخابات: Arvind Kejriwal پیشرو از دهلی نو حوزه به عنوان شمارش جریان

دهلی نتایج انتخابات: Arvind Kejriwal پیشرو از دهلی نو حوزه به عنوان شمارش در جریان است – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 09:55 IST | ANI | دهلی نو

AAP نامزدهای پیشرو از دهلی نو بیشتر کایلاش, Matia محال نانگولی جات, Kondli در میان دیگر کرسی در سرمایه های ملی.

The counting of votes for 70 seats of the Delhi Assembly began amid tight security at 8 am today. (Photo: ANI/Twitter)

شمارش آرا برای 70 کرسی از دهلی نو مونتاژ شروع شد و در میان تدابیر شدید امنیتی در 8 امروز هستم. (عکس: ANI/توییتر)

دهلی نو با شمارش جریان برای دهلی مجمع انتخابات زود هنگام روند نشان داد Aam Aadmi Party (AAP) و BJP هر دو پیشرو در هفت و شش صندلی در هر با توجه به وب سایت رسمی کمیسیون انتخابات.

این Bharatiya Janata Party (BJP) نامزدهای پیشرو در Janakpuri, Kalkaji, Ballimaran, Bawana, Chhattarpur و حوزه کرسی است. AAP نامزدهای پیشرو از دهلی نو بیشتر کایلاش, Matia محال نانگولی جات, Kondli در میان دیگر کرسی در سرمایه های ملی. این روند در دسترس هستند برای هشت نفر به عنوان در حال حاضر.

شمارش آرا برای 70 کرسی از دهلی نو مونتاژ شروع شد و در میان تدابیر شدید امنیتی در 8 امروز هستم. دهلی رفت و به پای صندوق های رای در یک تک فاز در فوریه 8. دهلی مونتاژ نتایج انتخابات سال 2020 اعلام خواهد شد امروز برای تعیین سرنوشت Arvind Kejriwal-led AAP دولت است.

AAP BJP کنگره JDU اصلی احزاب سیاسی در نزاع است. اصلی مبارزه است بین حاکم AAP و BJP است که به دنبال به هنگام ورود دوباره به سیاست دولت در سرمایه های ملی پس از بیش از 20 سال است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de