دهلی دادگاه باقی می ماند اعدام چهار Nirbhaya محکومین

دهلی دادگاه باقی می ماند اعدام چهار Nirbhaya محکومین – اخبار

انتشار: May 02, 2020, 18:11 IST | ANI | دهلی نو

اعدام محکومین — Vinay Sharma, Akshay سینگ Thakur Pawan گوپتا و موکش سینگ — که قبلا برنامه ریزی شده را در صبح روز 3 مارس

The convicts of the Nirbhaya rape case (Clockwise from top left) Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan Gupta and Mukesh Singh

محکومین از Nirbhaya مورد تجاوز به عنف (در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا) Akshay Thakur, Vinay Sharma, Pawan گوپتا و موکش سینگ

دهلی: دهلی دادگاه در روز دوشنبه ماند از اعدام چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 Nirbhaya gangrape و مورد قتل و معوق این موضوع تا سفارشات بیشتر.

جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا قبلا امروز محفوظ سفارش در یک درخواست ثبت شده توسط Pawan Gupta پس از شنیدن استدلال از همه طرف در این موضوع است.

اعدام محکومین — Vinay Sharma, Akshay سینگ Thakur Pawan گوپتا و موکش سینگ — که قبلا برنامه ریزی شده را در صبح روز 3 مارس.

در طول جلسه مدافع AP سینگ گفت که او در زمینه رحمت دادخواست قبل از رئیس جمهور هند از طرف محکوم Pawan Gupta به عنوان به زودی به عنوان او با دریافت این اطلاعات است که محکوم را درمانی درخواست اخراج شد توسط دیوان عالی کشور در اوایل امروز.

دادستان عمومی عرفان احمد از سوی دیگر مخالفت با نرم افزار و معتقد است که این درخواست بود زودرس و نگهداری و اضافه کرد که طبق دستور از زندان حکومت رئیس جمهور به دنبال یک گزارش از مقامات زندان و اعدام خواهد ماند suo موتور.

قاضی رعنا خواسته بود سینگ چگونه او می تواند استطاعت به نادیده گرفتن دستور دادگاه عالی دهلی که اعطا زمان یک هفته به محکومین به سود همه حقوقی مسئله در دسترس به آنها.

وکیل خانواده مقتول, مدافع Jitender Jha فرستاده شده که دادگاه ندارد قضایی برای مقابله با این وضعیت و اضافه کرد که تنها دادگاه عالی می تواند تحمیل ماندن هر بخش 415 از آیین دادرسی کیفری (CrPC) می پردازد که با به تعویق افتادن اجرای حکم اعدام در مورد درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

اوایل امروز دادگاه نیز اخراج یک برنامه به دنبال اقامت در اجرای حکم مرگ اما میله میله برای شنیدن درخواست دوباره پس از مدافع AP سینگ به دادگاه اطلاع داد که درخواست رحمت از محکوم Pawan Gupta واصل شد قبل از رئیس جمهور.

رئیس جمهور رام نات Kovind تا به حال در فوریه 5 را رد کرده و درخواست رحمت از محکوم Akshay Thakur. تا کنون رحمت دادخواست از Vinay شارما و موکش سینگ شده اند را رد کرد.

مورد مربوط به gangrape و brutalising از 23 سال پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012 توسط شش نفر از جمله یک نوجوان در دهلی نو. زن مرده بود در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de