خرید رپورتاژ

دهلی کالج مدرسه: دانش آموزان برگزاری تظاهرات; پلیس راه اندازی کاوشگر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 10, سال 2020, 14:31 IST | PTI | دهلی نو

بیش از 100 دانش آموزان برگزار شد در اعتراض به خارج از دروازه Gargi کالج ادعا انفعال از دانشکده مدیریت و پلیس دهلی

Students stage a protest against the alleged molestation of students by a group of men who had gatecrashed a cultural festival, at Gargi College, in New Delhi. Picture/PTI

دانش آموزان در مرحله اعتراض به اتهام تعرض از دانش آموزان توسط یک گروه از مردان که تا به حال gatecrashed یک جشنواره فرهنگی در Gargi کالج در دهلی نو. عکس/PTI

دهلی نو: نمرات دانش آموزان در دهلی نو را به همه زنان Gargi کالج در روز دوشنبه برگزار شد اعتراض به اتهام تعرض دختران توسط یک گروه از مردان که تا به حال gatecrashed جشنواره فرهنگی خواستار سختگیرانه عمل در برابر مزاحمان.

پلیس دهلی گفت: آن را راه اندازی کرده است یک کاوشگر را به این حادثه و اسکن فیلم دوربین مدار بسته به جمع آوری شواهد.

پلیس, اما, اند دریافت شکایت در این زمینه یک افسر ارشد گفت.
حادثه به نور پس از برخی از دانش آموزان در زمان به Instagram به روایت خود را تجربه ناخوشایند در فوریه 6, کالج متحرک.

بیش از 100 دانش آموزان برگزار شد در اعتراض به خارج از دروازه Gargi کالج. آنها ادعا شده است که این دانشکده مدیریت انجام هر گونه اقدام حتی پس از دانش آموزان انجام گرفت تا با توجه به آن است. آنها همچنین ادعا شده است که اقدام سریع نیروی پلیس دهلی پرسنل مستقر شدند و نزدیک به دروازه از جایی که مردان وارد کالج, اما آنها چیزی برای کنترل سرکش جمعیت.

“وجود کامل بود گذشت از امنیت. دانشجویان شد, groped, تعرض و حتی تجاوز توسط مردان که به نظر می رسد در اواسط 30s. کالج ادعا کرده اند ساخته شده ترتیبات امنیتی. من فکر نمی کنم چنین حادثه صورت گرفته در هر کالج و دانشگاه در سراسر کشور” یک دانش آموز گفت: به شرط ناشناس ماندن.

علوم سیاسی که او نیز مایل بود به نام گفت: “بعضی از مردان شروع به پریدن کرد بیش دروازه, برخی از شکست باز کردن دروازه و برخی شروع به پریدن کرد بیش از دیوار. آنها مست و رفت از جا در رفته.”

مردان و کشیده و انجام اعمال زشت و ناپسند او گفت:.”برخی از دختران فرار به سمت washrooms. مردان آنها را دنبال و قفل آنها را در داخل,” او اضافه شده است.

این دانشجویان ادعا که آنها را تهدید توسط مزاحمان که نیز در اعتراض به اظهارات و استفاده از فحش دادن کلمات. آنها همچنین ادعا کرد که خودرو رانندگان که به پارک وسایل نقلیه خود را در خارج از دروازه اصلی دانشگاه نیز وارد محوطه دانشگاه.

“کالج استخدام کرده بود bouncers برای امنیت. کالج امنیتی نیز ایستاده در سمت راست وجود دارد و تماشای آن همه است. دوست من که تعرض با عجله به یک گارد امنیتی و التماس کرد او کمک کند اما او حرکت نمی کند” یک BA دانشجویی گفت.

این دانش آموزان گفت: آنها گزارش این موضوع به این دانشکده مدیریت ، “روز بعد در فوریه 7, ما گرفت تا این موضوع با معلمان و مدیریت. مدیریت گفت: آنها تا به حال ‘گرفته شده توجه داشته باشید از آن. آنها نمی وعده را به هر گونه اقدام و پس از آن بسیاری از دانش آموزان به اشتراک گذاشته شده خود را تجربه وحشتناک در Instagram,” B. Sc, دانش آموز گفت.

با توجه به دانشجويان دانشگاه دهلی کالج شاهد تکرار موارد حوا-اذیت و آزار جنسی در کالج جشنواره است. این دانشگاه گرفته و آنها را به طور جدی که منجر به فوریه 6, حادثه در Gargi کالج.

دهلی کمیسیون برای زنان (DCW) رئیس Swati Maliwal رسیده کالج به بورس از این وضعیت است. این DCW صادر کرده متوجه کالج و پلیس دهلی برای انفعال.
معاون کمیسر پلیس (جنوب) Atul Kumar Thakur گفت: اقدام مناسب گرفته خواهد شد در این موضوع است. “ما هنوز دریافت شکایت در این زمینه است. اما ما شروع به sou-موتور پرس و جو به حادثه” DCP گفت.

پلیس در حال اسکن کردن فیلم از دوربین های مدار بسته برای جمع آوری شواهد و صحبت کردن به دانش آموزان برای تعیین حقایق او اضافه شده است. پرس و جو در حال انجام اضافی DCP (جنوب) Geetanjali Khandelwal, Thakur گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان