Deepika سینگ مادر مراجعه کننده به بیمارستان بعد از بازیگر’ درخواست


Deepika سینگ را در نهایت پذیرفته شده به دهلی آقا Gangaram بیمارستان با کمک دولت دهلی نو

Image source: Instagram/@deepikasingh150

منبع تصویر: Instagram/@deepikasingh150

بازیگر تلویزیون Deepika سینگ را در نهایت پذیرفته شده به دهلی آقا Gangaram بیمارستان با کمک دولت دهلی نو. دیپیکا در زمان به Instagram به اشتراک گذاری قدردانی خود را به دولت. “با تشکر از شما به دهلی نو به دولت و وزیر بهداشت برای پاسخ فوری به من توییت و تصویری. در نهایت مادرم پذیرش در سر Gangaram بیمارستان. به امید بهبودی سریع” بازیگر posted on Facebook بعد از ظهر روز شنبه.

قبلا در شنبه سرپرستان گزارش شده بود چگونه Deepika به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی که در آن او در مورد مادرش در حال آزمایش COVID 19 امتیاز مثبت و چگونه چندین بیمارستان در دهلی نو در حال امتناع از اعتراف او با استناد به عدم وجود تخت.

بازیگر’ پدر و مادر اقامت در Arya نگر از دهلی Paharganj منطقه در یک خانواده مشترک تنظیم با 45 نفر است. در حالی که پدر او نیز مظنون به داشتن قرارداد ویروس, مادر بزرگ او است تنفس مشکل است.

این “دیا Aur Baati همهمه” بازیگر نمی تواند پرواز از بمبئی به دهلی نو از آنجا که او یک کودک کوچک اما خواهر او Anamika پرواز به پایتخت با پدر و مادر خود را

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de