دیپیکا پادوکن برندهای مشتاق زیادی در زن سبک و جلف خود دارد که سال هاست با او در ارتباط بوده اند. در واقع، در قفل شدن، او یک برند بزرگ دیگر نیز امضا کرد

Deepika Padukone

دیپیکا پادوکوونه

به عنوان شاهدان کشور باز کردن قفل به آرامی، Deepika Padukone، مانند چند بازیگر دیگر شروع به اتخاذ عادی جدید و شروع به تیراندازی با تمام اقدامات احتیاطی لازم است. دیپیکا قرار است به زودی به گا برود، جایی که او شروع به تیراندازی برای بعدی شاکون باترا خواهد کرد.

اما قبل از اینکه او این کار را انجام دهد، به گفته منابع، “دیپیکا سه روز را وقف پایان تعهدات برند خود کرده است که به دلیل وضعیت COVID-19 در سراسر متوقف شد. هنگامی که بازیگر می شود به تیراندازی برای فیلم خود را، پس از آن وجود نخواهد داشت هر زمان برای این، از این رو او آن را پیچیدن تا قبل از.”

دیپیکا برندهای مشتاق زیادی در زن سبک و جلف خود دارد که سال هاست با او در ارتباط هستند. در واقع، در قفل شدن، او یک برند بزرگ دیگر نیز امضا کرد.

دیپیکا پادوکن با انجام روایت های آنلاین و آماده شدن برای نقش آینده اش به طور مولد از این قفل استفاده کرده است. فداکاری او به کار ش و تطبیق پذیری او چیزی است که او را ادامه می دهد.

در جبهه کار، دیپیکا پروژه های متعددی مانند پروژه بعدی شاکون دارد که بازسازی ‘کارآموز’ است، فیلم با پرابهاس که یک پروژه چند زبانه پان ایندیا است که توسط ناگ اشوین و فیلم دیگری به نام دراپادی هل داده شده است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار