دیپیکا پادوکن: من می دانم که بسیاری از مردم مشکل با ورزش ویدئوها

دیپیکا پادوکن: من می دانم که بسیاری از مردم مشکل با ورزش فیلم – سرگرمی

انتشار: Mar 30, 2020, 13:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Deepika Padukone به تازگی صحبت در یک مصاحبه در مورد اینکه چرا او احساس نیاز به ورزش در خانه و به اشتراک گذاری ویدئوها با طرفداران در رسانههای اجتماعی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Deepika Padukone

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/دیپیکا پادوکن

کمی فلاش بک قبل از ما به Deepika Padukone و آنچه که او گفت. فرح خان تا به حال شده یک ویدیو که در آن او واقعا خوشحال با تمام مشاهیر بالیوود های خود را تمرین فیلم در رسانه های اجتماعی خود را در میان مستندات و قرنطینه. و بسیاری از مردم توسط او ایستاده و تقاضای انجام نمی دهد.

اما آن را دقیقا اختلاف اما یک اختلاف نظر که این بازیگر که با شروع زندگی حرفه ای خود را با خان در سال 2007 همین سوال پرسیده شد. بله همانطور که شما ممکن است در خواندن خط باز ما در حال صحبت کردن در مورد Deepika Padukone. در مصاحبه با Rajeev Masand به تازگی وقتی پرسیده شد که در مورد او گفت: “من می دانم که بسیاری از مردم مشکل با ورزش فیلم ها که می رویم اما به صداقت قرار دادن ورزش ویدئوها و نه ورزش و نه قرار دادن ویدئوها از آن بیشتر در مورد چگونه شما احساس می کنید. این واقعا در مورد چگونه به شما نگاه.”

اما آن را فقط در مورد فیلم تمرین برای تمام کسانی که به دنبال او در Instagram وجود دارد خیلی بیشتر به پست های خود را در طول این دوره قرنطینه. وجود دارد مقدار زیادی از پاپ به حال به تماشای او پست که هر دو شوخ و خنده دار. پس از همه, او را از Ranveer Singh, مرد با انرژی و مبهم را لمس کنید!

در مقابل کار بازیگر است که بسیاری از فیلم های اندود شده تا در سال های آینده. برای اولین بار خواهد بود که یک درام عاشقانه با Shakun Batra که همچنین ستاره Ananya Panday و Siddhant Chaturvedi. او بازسازی کارآموز در آینده با Rishi Kapoor, او بسیار نقش ویژه ای در Ranveer سینگ 83 و همچنین اتحاد میان آورده آینده بعدی دیوالی که ساخته خواهد شد را در چند بخش است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>