Deepika Chikhalia: محبوبیت Ramayan دوباره اجرا به علت اصلی موفقیت

Deepika Chikhalia: محبوبیت Ramayan دوباره اجرا به علت اصلی موفقیت – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 02, 2020, 09:15 IST | سرپرستان |

بازیگر Deepika Chikhalia که محبوبیت به دست اورد بازی سیتا است نشئه با عشق است که این سریال دریافت کرده است و در عین حال دوباره.

Sita with her sisters/picture courtesy: Dipika Chikhlia's Instagram account

سیتا با خواهر/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dipika Chikhlia را Instagram account

Ramanand ساغر حماسه “Ramayan” نشان می دهد re-برنامه تلویزیونی تقریبا سه دهه بعد تبدیل به پربیننده ترین سرگرمی در جهان است. بازیگر Deepika Chikhalia که محبوبیت به دست اورد بازی سیتا است نشئه با عشق است که این سریال دریافت کرده است و در عین حال دوباره. او احساس می کند سحر و جادو ایجاد 30 سال پیش کمک کرده است را دوباره اجرا بسیار موفق است.

روز پنج شنبه یک توییت از حساب رسمی از کانال Doordarshan بخوانید: “رکورد جهانی!! برنامه تکراری پخش از #رامایانا در #Doordarshan شکسته بینندگان رکورد در سراسر جهان نشان می دهد می شود پربیننده ترین سرگرمی در جهان با 7.7 کرور بینندگان در تاریخ 16 آوریل”

با توجه به گزارش های رسانه ها نشان می دهد مذموم محبوب “بازی تاج و تخت” از نظر بینندگان.

“من واقعا خوشحال است که آن پیشی گیرد ‘Game Of Thrones’. من فکر کردم آن را یکی نشان می دهد که هر کس مشاهده شده است و زمانی که من به آن نگاه کرد که ‘Ramayan’ پیشی گیرد ‘Game Of Thrones’ من واقعا بسیار خوشحال است. من واقعا در مورد آن بسیار خوشحال. این خبر خوبی است” Deepika گفت: سرپرستان.

آنچه با توجه به Deepika است دلیل فوق العاده موفقیت است ؟ “من آن را تجزیه و تحلیل. من مرتب کردن بر اساس از کسی که نشسته و تجزیه و تحلیل. تنها فوری چیزی که من فکر می کنم این است که — آن را تا به حال همیشه یک داستان و یک پس زمینه. آن را همیشه یک میراث و عصر. هنگامی که مردم شروع به تماشای من می توانید پیام های که در حال حاضر ما نیز بخشی از آن میراث و سحر و جادو’.”

او افزود: “من فکر می کنم این کلمه از دهان است که مردم تا به حال آن را دوست داشتم 30 سال پیش برای اولین بار بود kick-off. و هنگامی که آنها شروع به دیدن و تماشای من فکر می کنم آنها نوع اعتقاد به سحر و جادو. من فکر می کنم که چگونه دایره نقل مکان کرد. این مجموعه در حال حاضر به یک نام برای خود و من فکر می کنم که دوباره برنامه تلویزیونی سوار بر موفقیت اصلی موفقیت است. این که چگونه من آن را ببینید.”

Deepika اعتبارات همه کار سخت از همه گروه ها برای نشان دادن موفقیت.

“من آن را به عنوان یک اصل کار از کار خوب زمانی که آن را می آید به اجرای روایت جهت. به عنوان یک بازیگر زمانی که من دیدن خود من اجراهای من دادند که در سن 18, من تا به حال بسیار بلوغ به حمل به جلو خطوط و گفت و گو وجود دارد آنقدر صبر در من. من با انجام چشمان من. Ramanand ساغر گفت که من می خواهم کسی که emotes با چشم او چون زبان بدن باید این باشد که از سیتا.”

“امروز من می بینم چشم انداز خود را. او تا به حال یک چشم انداز و این واقعا فوق العاده است. این یک اصل قطعه کار در هر بخش. همه آنها به اضافه موفقیت,” او گفت:.

می خواهم به بخشی از “Ramayan” اگر دوباره ساخته شده است ؟ “اگر من سیتا من می خواهم به,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im