دیپاک Dobriyal می گوید که چگونه او را اغلب گم شده از پوستر فیلم سهام نمونه

دیپاک Dobriyal می گوید که چگونه او را اغلب گم شده از پوستر فیلم سهام نمونه – سرگرمی

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 08:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به او Instagram account, Deepak Dobriyal مشترک پوستر فیلم از برخی از فیلم های او و نوشت: چگونه او هرگز برجسته در هر یک از آنها.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Deepak Dobriyal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/دیپاک Dobriyal

دیپاک Dobriyal شده است بخشی از فیلم هندی صنعت برای بیش از 14 سال و در عمل در برخی از تحسین منتقدان و موفقیت تجاری فیلم. او همواره قدردانی خود را برای اجرای فیلم و انتخاب است.

اما این بازیگر در حال حاضر برای خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن پوستر از فیلم های او بود و متوجه شده که چگونه او هرگز برجسته در هر یک از آنها. آن را تقریبا به یک موضوع و او تا به حال چیزی برای گفتن در مورد همه آنها. در اینجا برخی از آنها:

1. Omkara

Vishal Bhardwaj اقتباس از اتللو به تازگی به اتمام 14 سال در تاریخ 28 ژوئیه و این چیزی است که او گفت: در مورد درام- “نبود در پوستر بود اما در این فیلم است. آیا کسی به یاد داشته باشید؟” یک نگاه حق در اینجا:

2. Gulaal

Anurag Kashyap را Gulaal برجسته موضوع سیاست قدرت و حرص و آز. Dobriyal بخشی جدایی ناپذیر از این فیلم و یکی از تنها شخصیت است که برای زنده ماندن تا پایان. در مورد این یکی از او پرسید: مردم اگر آنها به خاطر آنچه که او در این! نگاهی به:

3. Tanu Weds Manu بازده

در هر دو Tanu Weds Manu, فیلم Dobriyal بازی R. مزاوان بهترین دوست Pappi. این است که در راه خود را ادعا می کنند به شهرت و یکی از خود را یاد ماندنی ترین شخصیت های. صحبت کردن در مورد این فیلمهای کمدی این بازیگر خواسته مردم را به ارسال برخی از عکسهای اگر آنها برچسب او در اینجا آن است که:

4. Hindi متوسط

دیپاک Dobriyal بخشی جدایی ناپذیر از هندی متوسط یک فیلم با بازی عرفان خان و صبا قمر. این بازیگر نوشت: چگونه بسیاری از مردم نمی خواهد می دانم که او عمل کرده و در این یکی هم اینجا نگاه کنید:

5. Shaurya

یک درام با الهام از هالیوود کلاسیک خوب چند مردان Dobriyal یادآور شد مردم او بخشی از این فیلم بیش از حد و گفت: چگونه او شده است زندگی مثل این بدون شکایت. یک نگاه:

او به تازگی به اشتراک گذاشته شده فضای صفحه نمایش با Irrfan Khan دوباره در Angrezi متوسط بود و بخشی از این پوستر در اینجا آن است که:

همچنین بخوانید: Irrfan Khan, همکاری ستاره دیپاک Dobriyal: بازیگر مورد استفاده در درمان من مثل خود Chhota داداش

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید