تگرگ و نیز ملاقات طرفداران انحرافات و اوقات فراغت! توجه را برای ما بیشتر پیشنهاد وسوسه انگیزی در این اتفاقی بعد.

آن را به توجه ما آمده است که این شب شب سیادت خود دوک ادموند Havisham را جشن توپ وجود خواهد داشت و باریک لحظه ای که در آن دو سبع شوالیه است که از دوک کپی از Diddy Kong Racing خواهد بود پریشان با شکوه نیمه شب نمایش آتش بازی در شمال چمن. در این لحظه نادر و محدود را یاد بازی مسابقه ای خواهد بود برای گرفتن شما!

تبلیغات

نگرانی های خود را به خوبی merited—Diddy Kong Racing است جواهر دوک کل مجموعه را فراهم می کند و سیادت خود هیچ مقدار کمی از سرگرمی. مطمئنا شما باید فکر می کنم این ماموریت یک احمق است. مسلما قیمت باید سنگین اگر شما با بازی در دست قلعه نگهبانان. شما زندگی می کنند از روز خود را در تاریک ترین سلول از عمیق ترین سیاه چال با جز موش و ناچیز آش برای راحتی شما. اما آن است که ارزش آن نیست برای این فرصت را به مسابقه چوب ببر در یک طیاره در برابر شر Wizpig?

خودی منابع همچنین گزارش می دهند که به جای oafish نگهبان که صندلی خود را در کنار دوک نعناع-وضعیت کپی از نینتندو قدرت شماره 3 اغلب طول می کشد یک چرت بعد از مجلل شب شام و چه چیزی بیشتر است میخواره! با مقدار مناسب از حیله گری و شاید کشنده معشوقه را نقاب برای فریب حواس خود را—کل این بسته نرم افزاری می تواند شما را در شب!

Hark! گروه شروع به بازی! ما می دانیم که وایکانت به شرق وعده داده است یک پاداش بزرگ برای حق بازگشت از این کپی از Diddy Kong Racingکه به اعتقاد او دوک به سرقت برده و از او در طول سال های اخیر parlay. اما از دست دادن سر خود را به وعده های خود را از طلا و صیغه! همه هدیه کم رنگ در مقایسه با رضايت شما باید احساس برگزاری کارتریج در دست شما و دانستن است که هیچ کدام در عرصه صرفه جویی شما همیشه دسترسی به جادویی زمین از آینده سرگرم کننده زمین.

به سرعت! نگهبانان در حال ساخت راه خود را به ایوان. تسریع خودتان! نور از پا و محکم از قلب و کرایه تو خوبی! بازگشت با جایزه و یا چیز دیگری نیست و در همه!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de