مقابله هشدار: دولت فدرال است که برش شما $1,200 محرک بررسی کنید که شما می توانید و باید صرف منحصرا در 75 نسخه از ‘Stardew دره’


Illustration for article titled Deal Alert: The Federal Government Is Cutting You A $1,200 Stimulus Check That You Can, And Should, Spend Exclusively On 75 Copies Of ‘Stardew Valley’

همه چیز در نهایت به دنبال برای پارسه جستجو برای یک معامله مادام العمر! پس از هفته ها از هراس و عدم اطمینان پیاز پارسه شبکه در حال حاضر است که تایید دولت فدرال به یک تصمیم در اوایل صبح روز چهارشنبه به قطع شما یک محرک بررسی برای $1,200 که شما می تواند—و باید—صرف منحصرا در 75 نسخه از Stardew دره.

بحث در مورد معامله باور نکردنی! گرفتن چک از وزارت خزانه داری ایالات متحده و با استفاده از آن همه در این شش-ده-به علاوه نسخه های کلاسیک شبیه ساز کشاورزی است راه ایده آل برای بازی های ویدئویی علاقه مندان به آب و هوا از این استرس بار همین دلیل است که ما توصیه شما انجام دقیقا همان است که و تنها که با پول خود را.

تبلیغات

فکر نمی کنم در این مورد. فقط آن را انجام دهید.

در اینجا چگونه کار می کند! در یک ماه محرک 1200 $آنهایی که بزرگ شروع خواهد شد پس از رسیدن به خانه از علاقهمندان به بازی در سراسر کشور است. از آنجا, شما فقط یک سفر سریع به بخار و 75 کوتاه کلیک از بهره گیری از این فرصت است. انجام این کار بلافاصله قبل از شما افکار دوم. در $14.99 در هر کپی این یک معامله است که شما نمی توانید به استطاعت صبر کنید!

البته برخی ممکن است شما را تشویق به صرف چک, همه در یک مکان. آنها ممکن است نشان می دهد که شما باید فکر می کنم از طریق گزینه های دیگر قبل از splurging بر این بسیاری از نسخه دیجیتال از یک بازی منتشر شده در سال 2016. که کاملا قابل فهم است که چرا ما نشان می دهد شما خود را تنوع خرید با خرید نیمی از این نسخه در یک شکل فیزیکی. مطمئن شوید که شما صرف کمی بیشتر در حمل و نقل اما دوم شما باید 20 یا 30 Stardew ولی بازی مورد سامانه در طبقه خود شما متوجه شما تصمیم درست.

بنابراین آماده برای لذت بردن از برخی صمیمانه حماسه صرفه جویی خوانندگان. شما در مورد به صرف خود محرک بررسی تنها راه درست پرنیان!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>