DD را ‘Ramayan’ باعث خاموش فمینیسم بحث در توییتر

DD را ‘Ramayan’ باعث خاموش فمینیسم بحث در توییتر – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 09:15 IST | سرپرستان |

با Ramanand ساغر محبوب دهه هشتاد اساطیری سریال “Ramayan” پشت در Doordarshan هند مخاطبان کردم شانس دوباره حماسه داستان بیش از همه دوباره.

Ramayana. Picture courtesy/All India Radio Twitter account

رامایانا. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/All India Radio حساب توییتر

با Ramanand ساغر محبوب دهه هشتاد اساطیری سریال “Ramayan” پشت در Doordarshan هند مخاطبان کردم شانس دوباره حماسه داستان بیش از همه دوباره. نشان می دهد تنظیم کردن رسانه های اجتماعی بحث بیش از حد.

بحث در طی 24 ساعت و یا پس گرفته جنسیتی به نوبه خود با برخی از بینندگان دعوت ملکه Kaikeyi a b**ch و پرتاب موارد نقض حقوق بشر در, خدمتکار, Manthara. به عنوان badmouthing ادامه داد: این دو شخصیت اتفاقا نگهداری می روند در توییتر.

شده است وجود دارد بحث محور در فمینیسم بهرهی نشان می دهد بیش از حد. در حالی که برخی از کاربران احساس “Ramayan” نمی mete out نمایشگاه درمان به آن زن شخصیت دیگران احساس داستان قهرمانان توانمند سازی زنان.

نقطه داستان به عنوان یک نمونه از توانمندی یک بیننده در توئیتر خود نوشت: “ما آنقدر مترقی حتی 7000 سال, پشت, آن شگفت انگیز است. سیتا بسیار هوشمند & جنگجو. Kaikeyi wasnt تنها یک جنگجو او Saarthi شاه Dashrath در Devasur sangram که بود در همه کار آسان است. درست توانمندسازی زنان. #Ramayan”

یکی دیگر بیننده به اشتراک گذاشته: “از دیدن Ramayan امروز من به یاد اولین زن راننده شد از هند است. Kaikeyi و Satyabhama.”

هنوز هم دیگران یادآوری است که Kaikeyi نداشت pushover به عنوان یک شخصیت. “رامایانا و برابری. بچه ها به یاد داشته باشید که Kaikeyi اول زن در مبارزه با” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

هر کس احساس می کند که داستان فلسطين “توانمندسازی زنان” و نه همه مشترک کلمات محبت آمیز برای دشمن Kaikeyi.

بیننده opined: “Kaikeyi بود کلاس a b**ch, مگه نه ؟ درخواست او را به تاج گذاری پادشاه خوب بود اما ارسال Ram به تبعید بود و بد در یک سطح کاملا جدید. نمی باش من نمی خواهد آن را به عقب!”

یکی دیگر از بیننده بیان شده: “Kaikeyi بود بدبخت ترین شخصیت در کل حماسه. بانوی فقیر عاشق رم بیش از خود او پسر رفت و به نبرد برای او پادشاه شد نیز احتمالا باهوش ترین ملکه & عین حال در 1 لحظه از ابری تفکر او را خراب آن برای همه است. چه زیبا درس!”

هنوز هم یکی دیگر گفت: “یک زن می تواند و یا از بین بردن یک خانه. مثال کامل – kaikeyi”

در حالی که یک نمایشگر اعلام کرد که Kaikeyi شد یک شبه فمینیستی چند دیگران اعتراض کردند.

“Kaikeyi بود اولین شبه فمینیستی. #Ramayan,” اظهار بیننده.

“Kaikeyi است یک مثال خوب است که یک زن می تواند خراب کردن زندگی انسان حتی بدون شبه فمینیسم. #رامایانا #Ayodhyakaand گفت:” بیننده.

رسانه های اجتماعی کاربر ساخته شده یک مشاهده جالب گفت: “Ramayan” داشته اند دیدگاه های مختلف در دسترس نباشد اگر آن را می گذراند از نظر هر یک از شخصیت زن است.

در این توییت آمده است: “آیا تا کنون فکر نمی کنم که چگونه داستان را در گشوده مختلف خود را بی تفاوت شیوه اگر قلم داده شد به Kaikeyi یا Manthara به Urmila یا Kaushalya به Surpnakha یا Mandodari?”

این فقط چند روز پس از Doordarshan آغاز پخش “Ramayan” و یک چیز روشن است: بیش از سه دهه بعد نشان می دهد دهکدهای از دست هیچ یک از قدرت خود را به باقی می ماند یک نقطه صحبت هر کدام راه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>