DDCA وزیر Vinod Tihara در مرتا زندان ندارد COVID-19

DDCA وزیر Vinod Tihara در مرتا زندان ندارد COVID-19 – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 12:12 IST | PTI | دهلی نو

SSP نسخه بود و بعد تایید توسط مرتا زندان سرپرست Dr B P Pandey داد که جزئیات بیشتر در مورد اتهامات عنوان شده علیه Tihara. “Vinod Tihara ساکن دهلی Rohini شده در مرتا زندان از مارس 1

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

بحث دهلی نو و ولسوالی انجمن کریکت (DDCA) دبیر Vinod Tihara در مرتا زندان به اتهام نقض GST هنجارهای توسعه آمده است که به نور یک ماه پس از او رفت و در “انفرادی” و سوخت حدس و گمان بودن خود جدا شده و با علائم COVID-19. “دهلی باشنده Vinod Tihara دستگیر شد توسط اداره درآمد هوش (DRI) بال نویدا در 17 مارس در اتهامات نقض GST هنجارها و در حال حاضر در مرتا زندان” SSP درسی آجی Sahni گفت PTI.

SSP نسخه بود و بعد تایید توسط مرتا زندان سرپرست Dr B P Pandey داد که جزئیات بیشتر در مورد اتهامات عنوان شده علیه Tihara. “Vinod Tihara ساکن دهلی Rohini شده در مرتا زندان پس از 17 مارس است. در این مورد هیچ است 2/20 و او متهم شده است تحت آداب و رسوم عمل 132 و 135,” Pandey گفت. در بخش 132 هند آداب و رسوم عمل “اگر کسی آگاهانه باعث می شود علائم و یا استفاده می کند و یا باعث می شود ساخته شده است امضا و یا استفاده از هر گونه غلط بیانیه, بیانیه یا سند معامله از هر کسب و کار مربوط به آداب و رسوم و او باید با مجازات زندان برای یک دوره است که ممکن است گسترش به 2 سال یا جریمه نقدی و یا با هر دو.”

در بخش 135 وجود چند بند و زیر بند برخورد با “misdeclaration, fradulent گریز و حمل کتمان و یا خرید کالا که مشمول مصادره.” هیچ فوری وضوح در دقیق نقض Tihara متهم شده است از ارتکاب. Tihara است دهلی نو کریکت نماینده در BCCI و با نفوذ در دولت کریکت بدن. او شده بود “غیر قابل دسترس” از اواسط ماه مارس ترک DDCA مقامات از جمله اعضای فراکسیون flummoxed.

“برای طولانی ترین زمان ما تحت این تصور که Vinod جی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. یک یا دو نفر که در تماس با اعضای خانواده اش گفته شد که او تحت انزوا. تلفن او خاموش است و طی یک ماه” ارشد DDCA دفتر حامل گفته PTI. در طول سال های اخیر شنیدن آنلاین در یک ماده از مالی و اختلاس از بودجه سازمان DDCA بازرس عدالت (Retd) دیپاک ورما از طریق اسکایپ یکی از بدن وکلای شناخته شده خود را برای نزدیکی به Tihara گفت: apex اعضای شورا است که او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“همه ما freaked که ما ملاقات کرده بود Tihara تا مارس 15 در مکان های مختلف. ما به او گفت که چرا نیست ما اطلاع همانطور که همه ما نیاز به قرنطینه خودمان. “او سپس تغییر مسیر و گفت که اگر شما مردم امر شده اند COVID-19, مثبت, پس از آن شما خواهد شناخته شده اند در حال حاضر. آن را بسیار مشکوک” راس عضو شورا بود که به حالت تعلیق در آن روز گفت:.

در واقع برخی از اعضای در حال حاضر تعجب کنید که چگونه یک نامه امضا شده توسط Tihara در حمایت از یکی از وکلا که سرویس در حال خاتمه بود ارائه به بازرس زمانی که این همه در حالی که او در زندان بوده است.

این قابل درک است که به دلیل مستند خود را وثیقه درخواست شده است به تعویق افتاده.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de