Dayanand شتی با نام مستعار Daya از انجین در COVID-19: یک قسمت از انجین در سال 1998 نشان داد که دقیق وضعیت

Dayanand شتی با نام مستعار Daya از انجین در COVID-19: یک قسمت از انجین در سال 1998 نشان داد که دقیق وضعیت – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 13:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان جهان همچنان به مبارزه با کروناویروس همه گیر Dayanand شتی با نام مستعار Daya از انجین باز می شود تا چگونه یک قسمت از CID تمام راه برگشت در سال 1998 نشان داد یک وضعیت مشابه است.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Dayanand Shetty

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Dayanand Shetty

این بوده است یک سال سختی برای کل جهان است. Coronavirus همه گیر آورده همه زندگی ما به یک رکود و توقف screeching. همه ما در حال قرنطینه در خانه های ما و بسیاری از مردم در حال لذت بردن از قسمت های تکراری از تلویزیون نشان می دهد مانند Ramayan و Mahabharat. اما یکی وجود دارد نشان می دهد که reruns شده اند پخش برای مدت زمان طولانی, CID, طولانی ترین در حال اجرا نشان می دهد در هند تلویزیون بیش از 22 سال است.

یکی از محبوب ترین و مورد احترام شخصیت های این نمایش بود که بازرس ارشد Daya, بازی های برگزار شده توسط Dayanand Shetty, مردی که برای او شناخته شده بود تنگ سیلی و شکستن درب با صرف یک ضربه. آیا می دانید این نمادین نشان می دهد حال پخش یک وضعیت مشابه به COVID-19 تمام راه برگشت در سال 1998 ؟ بازیگر ریخته لوبیا در مورد همان در مصاحبه با زوم.

صحبت کردن در مورد این قسمت او گفت: “یک قسمت از انجین در سال 1998 نشان داد که دقیق وضعیت مثل تاج که در آن به علت سرفه و سرماخوردگی ویروس توانایی گسترش و پاک کردن کل شهر. در حال حاضر Coronavirus شایع در کشور است. این بیوشیمیایی جنگ که آغاز شده توسط چین نشان داده شد در ژاپنی-کره ای نشان می دهد به نام من راز Terrius که صحبت در مورد کوروناویروس و برخی از سلاح های بیوشیمیایی راه بازگشت در 2009-2010. آن را در اخبار یک ماه به عقب.”

او همچنین صحبت در مورد خاطرات نشان می دهد و چگونه 20 سال گذشت مانند یک چراغ قوه. او صحبت کرد “من نمی توانم بیان عبارت خاطرات من با بازیگران. ما باید در هر موقعیت های مختلف بمبئی است.” در صورتی که شما از دست شخصیت های مورد علاقه خود را نشان می دهد و نشان می دهد خود را, آن را هنوز هم پخش در تلویزیون است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>