خرید رپورتاژ

روز پس از سردرگمی ‘بمبئی باغ’ اعتراض همچنان در روز 8 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 02, 2020, 14:20 IST | PTI | بمبئی

با وجود تلاش برای خرابکاری ‘بمبئی باغ’ اعتراض برخی در داخل عناصر و همچنین توسط پلیس اعتراض همچنان ادامه دارد

This picture has been used for representational picture purpose only

این تصویر استفاده شده است برای تصویر بازنمودی تنها هدف

یک روز پس از تلاش های ساخته شده توسط برخی از گروه های به ضد کا اعتراض در Nagpada اینجا هم بزنید که در حال حاضر به عنوان شناخته شده است “بمبئی باغ” وارد هشتمین روز یکشنبه. سردرگمی و بالا درام غالب بود در روز شنبه در نشستن-در تظاهرات برگزار می شود توسط زنان در برابر تابعیت (متمم) قانون (کا) در Morland جاده در Nagpada بعد از یک بخش از معترضان تصمیم به اعتراض به پلیس گفت: داوطلبان به تخلیه منطقه گفت: آنها اجازه نمی برای آن است.

اما به زودی پس از اعلام شده است که اعتراض شد که به نام یک جمعیت بزرگ آمد به سایت و شروع به بالا بردن شعار. پس از این طرح داده شد و به اعتراض خود ادامه داد. صحبت کردن به PTI در یکشنبه, زیبا Mithiborwala سازماندهی اعتراض گفت: “به رغم تلاش برای خرابکاری ‘بمبئی باغ’ اعتراض برخی در داخل عناصر و همچنین توسط پلیس اعتراض همچنان ادامه دارد. ما در حال حاضر قوی تر و مصمم تر از قبل.”

“همه زنان اعتراض آغاز شد که در شب ژانویه 26, وارد روز هشتم در روز یکشنبه. ما درخواست به پلیس بمبئی به همکاری با سازمان دهندگان این تظاهرات مسالمت آمیز” او گفت:. “بمبئی باغ تبدیل شده است یکی دیگر از شاهین باغ و آن را با موفقیت در برابر همه تلاش برای پایان دادن به اعتراض,” او اضافه شده است.

Mithiborwala به دادگاه تجدید نظر به شهروندان برای پیوستن به هم بزنید در اعداد بزرگ و نشان دادن همبستگی با معترضان. دانشگاه جواهر لعل نهرو Students’ Union (JNUSU) رئیس جمهور Aishe Ghosh که بازدید از اعتراض سایت در 10: 30 ب. ظ روز شنبه در سخنرانی بود توسط پلیس متوقف شد با استفاده از یک بلند گو حرف زدن گفت: استفاده از بلندگو یا سیستم آدرس عمومی ممنوع شد پس از 10 pm. Ghosh خطاب به جمع آوری بدون بلند گو حرف زدن.

“هنگامی که Ghosh, وارد, وجود دارد, پلیس گفت: برگزارکنندگان که آنها نمی توانند با استفاده از بلندگو یا سیستم آدرس عمومی به عنوان 10 ساعت مهلت به پایان رسیده است. آنها همچنین خواسته شد برای حذف صدای جعبه به عنوان” یک مقام پلیس گفت:. Mithiborwala گفت: “پلیس حاضر به اجازه Ghosh با استفاده از بلند گو حرف زدن. پس او خطاب به جمع آوری بدون آن و با الهام از مردم است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de