روز 8: پریانکا چوپرا جداسازی با توجه به کروناویروس ادامه دارد!

روز 8: پریانکا چوپرا جداسازی با توجه به کروناویروس ادامه دارد! – سرگرمی

انتشار: Mar 19, 2020, 14:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Priyanka Chopra شده است در انزوا به دلیل شیوع کروناویروس و در حال حاضر تکمیل و هشت روز. در اینجا چیزی است که او فکر می کند در مورد آن!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Priyanka Chopra

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Priyanka Chopra

کار از خانه و اجتماعی فاصله دریافت کرده اند مخلوط پاسخ در رسانه های اجتماعی. برخی از مردم واقعا مایل به بیرون رفتن و کار و تمرین بسیاری از آنها خوشحال می شود بخشی از این اجتماعی فاصله. Priyanka Chopra به نظر می رسد به سقوط در میان است.

او در حال حاضر خواسته ما را به ماندن امن و به دور از مردم و همچنین جلوگیری از از دست دادن از طریق یک Instagram تصویری که او از آپلود چند روز پیش او در حال حاضر گرفته شده و به او Instagram داستان و آپلود فیلم های متعدد که در آن سهام او و افکار او از بودن در انزوا به هشت مستمر روز.

و در حال حاضر صحبت کردن در مورد او فیلم او استقبال همه دوستان و طرفداران و پیروان و گفت: چگونه او جدا شده به مدت هشت روز و شروع به اشتراک گذاری احساسات و افکار. او گفت: “سلام بچه ها, من امیدوارم که شما همه امن وجود دارد. من فقط می خواستم به در آمده و سلام. این چنین مجنون زمان و همه از زندگی ما تبدیل شده است که به طور کامل وارونه آن را احساس می کند مانند چیزی از یک فیلم, اما آن را نمی کند و ما می دانیم که. نیک و من شده اند خانه ای برای آخر هفته و این روز 8 خود انزوا برای ما است.”

او افزود: “شما می دانید ما همیشه چنین دیوانه برنامه تا به حال بسیاری از مردم در اطراف ما در تمام طول روز که همه از ناگهانی بودن این واقعیت ما احساس دیوانه و من مطمئن هستم که همه ما احساس به همان شیوه. ما با در نظر گرفتن همه توصیه می شود اقدامات احتیاطی در حال حاضر ما امن هستند ما سالم هستند ما تمرین های اجتماعی فاصله. اما شما می دانید همه از این زمان انفرادی باعث می شود شما فکر می کنم و مثل همه شما من باید در مورد خواندن COVID-19 ویروس و تمام اطلاعات آنلاین این احساس خیلی ترسناک اما من هم بدانم چه مقدار از این اطلاعات دقیق است.”

صحبت در مورد فیلم های او خواهد بود با Rajkummar Rao در Netflix بکشد سفید ببر و او نیز در مذاکرات دیده می شود در هالیوود biggie ماتریس 4.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>