استرالیا رودخانه دیوید وارنر و همسرش, Candice انجام داده اند و سوئیچ آن را به چالش شبیه هیچ دیگر و سرقت نشان می دهد در رسانه های اجتماعی

David Warner and Candice. Pic Courtesy/ Candice's Instagram

دیوید وارنر و Candice. حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Candice را Instagram

استرالیا کریکت David Warner شده در آتش سوزی در رسانه های اجتماعی توسط های مختلف عکس ها و ویدئوها در Instagram و توییتر و همچنین به عنوان بخشی از بسیاری از جلسات زندگی می کنند در این سایت.

دیوید وارنر, همسر, Candice نیز نه چندان دور در پشت. کاملا رسانه های اجتماعی علاقه مندان خودش, Candice وارنر Instagrammed این تصویر به 2.2 لاخ پیروان پس از تعویض لباس با همسرش دیوید. “تعویض آن تا روز دوشنبه. @davidwarner31 به دنبال کالا در لباس #fun #switchitupchallenge” او زیر نویس خود را ارسال.

Candice وارنر Instagram پست دریافت بیش از 30000 ‘دوست’ در عرض چند ساعت. Candice حرفه ای Ironwoman و surfer قبل از تبدیل شدن به یک مدل.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

ثبت نام هات بیت