دیوید مویس ارائه برخوردار میوه ها و سبزیجات

دیوید مویس ارائه برخوردار میوه ها و سبزیجات – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 14:48 IST | یک خبرنگار | بمبئی

دیوید مویس در حال ساخت بیشتر از این مجبور شکستن با کمک به مردم در نزدیکی خانه اش در لنکشایر

David Moyes

دیوید مویس

Coronavirus ناشی از مستند به ارمغان آورده است فعالیت های ورزشی به وقفه در سراسر جهان با رویدادهای مهم بودن لغو و یا به تعویق افتاد. و EPL football manager دیوید مویس در حال ساخت بیشتر از این مجبور شکستن با کمک به مردم در نزدیکی خانه اش در Lancashire, UK, ساحلی.

با توجه به گزارش در انگلیسی, تلخیص, خورشید, وست هام, مدیر, David تبدیل کرده است میوه ها و سبزیجات زایمان مرد. “هنگامی که این ویروس برای اولین بار آغاز شد این میوه ها و سبزیجات فروشگاه در من ایجاد شد برای درخواست درایور برای ارائه میوه ها و سبزیجات است. بنابراین من شد یک راننده برای فروشگاه. من تحویل آن به همه مردم در این محله است. من آن را برای حدود چهار روز.

وجود دارد یک علامت در پنجره گفت: “داوطلبان مورد نیاز’. همسر من دور بود در آن زمان من در خود من بود. من می گویی ترک آن و فقط چک کنید اگر آنها را به آن را دریافت. من فکر کردم “این فوق العاده است’. من در واقع با بهره گیری از آن گفت:” دیوید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im