Dav Whatmore: بازیکنان از دست ندهید مهارت. آن را باید فقط مدتی کوتاه به عقب بر گردیم به حالت عادی

Dav Whatmore: بازیکنان از دست ندهید مهارت. آن را باید فقط مدتی کوتاه به عقب بر گردیم به حالت عادی – ورزشی

به روز شده: May 04, 2020, 07:28 IST | Subodh Mayure | بمبئی

سابق استرالیا رودخانه و بسیار سفر مربی Dav Whatmore reckons بازیکنان نمی خواهد زمان را به یک ریتم یک بار همه چیز حل و فصل در COVID 19-ناشی مستند.

Former Pakistan coach Dav Whatmore during his team’s practice session at Dubai in 2013

سابق پاکستان مربی Dav Whatmore در طول team’s جلسه تمرین در دبی در سال 2013

سابق استرالیا بتمن و سری لانکا 1996 جام جهانی برنده مربی Dav Whatmore است که مربیگری کرالا برای سه فصل اخیر reckons آن را نمی خواهد بازیکنان بسیار طولانی برای رسیدن به ریتم یک بار این مستند آمده است.

ملبورن-بر اساس Whatmore, 66 گفت: اواسط روز: “بازیکنان از دست ندهید مهارت. آن را باید فقط مدتی کوتاه به عقب بر گردیم به حالت عادی. آنها را به درک وضعیت و انجام کمی خود را برای تسریع بازگشت به حالت عادی. بازیکنان فعلی نباید اجازه تناسب اندام خود را اسلاید.”

Whatmore یکی از مورد علاقه های شما را در سراسر هند به عنوان مربی بعد از گرگ Chappell ترک پست ملال انگیز جام جهانی 2007 در غرب هند اما این کار رفت و به گری کیرستن. Whatmore بعد از آن زمان به عنوان مدیر BCCI ملی کریکت آکادمی در بنگلور و هند U-19 مربی که Virat Kohli-led کلت برنده سال 2008 جام جهانی در مالزی.

آن را آموخته است که دو دولت و تیم های علاقه مند به طناب او را به عنوان مربی ارشد, اما هیچ چیز ساخته شده رسمی. “من صرف مقدار زیادی از زمان در هند. من احساس می کنم بسیار زیبا در صفحه اصلی وجود دارد,” او گفت:.

در بمبئی Ranji جایزه مبارزات Whatmore که تور هند با کیم هیوز در استرالیا در سال 1979 گفت: “کشورهای دیگر در حال بهتر شدن در حال توسعه بازیکنان. بیشتر تیم ها با تمرکز بر مقدماتی است که درایوهای رقابت به سطوح بالاتر است. بمبئی باقی می ماند یک مشکل تیم به ضرب و شتم.”

او در مورد بمبئی ستاره Shreyas Iyer و Prithvi شاو: “Shreyas بارهای از بالقوه است. او مهارت های روانی خواهد شد تست شده در بالاترین سطح رقابت.

Prithvi Shaw and Shreyas Iyer
Prithvi شاو و Shreyas Iyer

Prithvi یکی دیگر از جوانی با آینده است.

توصیه من به او این است که برای بازی با تیم, شخصی, پاداش را به دنبال خواهد داشت.”

Whatmore مقابله خوبی ماندن در داخل خانه در ملبورن اما rues این واقعیت که او نمی تواند دید مادرش Marj, 90 است که در یک خانه.

با توجه به آخرین گزارش های استرالیا است 5,330 COVID-19 موارد و 28 مرگ و میر قرار می دهد که از یک ابر بزرگ در طول T20 جام جهانی بعد از این سال. “مردم باید به عنوان
منظم که ممکن است و جلوگیری از جامعه گسترش ویروس. آنها باید در خانه بمانند در کوتاه مدت گفت:” Whatmore.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>