دختر Riddhima کاپور و برادرزاده Karisma و کارینا به یاد داشته باشید در اواخر Rishi Kapoor

دختر Riddhima کاپور و برادرزاده Karisma و کارینا به یاد داشته باشید در اواخر Rishi Kapoor – سرگرمی

انتشار: May 30, 2020, 14:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Rishi Kapoor گذشت در صبح روز 30 آوریل سال 2020 پشت سر گذاشتن یک خلاء بزرگ در زندگی اعضای خانواده خود را. دختر Riddhima کاپور Sahni و برادرزاده Karisma و کارینا پرداخت ادای احترام به اواخر بازیگر.

Riddhima Kapoor Sahni, Kareena Kapoor Khan and Karisma Kapoor pay tribute to late Rishi Kapoor

Riddhima کاپور Sahni, کارینا کاپور خان و Karisma Kapoor پرداخت ادای احترام به اواخر Rishi Kapoor

Rishi Kapoor, شناخته شده برای خود را پسر شکلات شخصیت در روز و شوخ توییتهایی و شخصیت نقش اخیرا در گذشت این صبح است. صنعت فیلم دهکدهای از دست داد یکی دیگر از gem پس از مرگ غم انگیز از عرفان خان در 29 آوریل سال 2020 است.

Rishi کاپور دختر آس jewellery طراح Riddhima کاپور Sahni زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر شیرین از خودش با پدر او. او نوشت: “پاپا I love you I will always love you – RIP قوی ترین جنگجو من به شما از دست من هر روز خود را از دست FaceTime تماس هر روز! تا زمانی که ما دوباره ملاقات پاپا من شما را دوست دارم – شما Mushk برای همیشه.”

Riddhima همچنین یک زن و شوهر از عکس ها در Instagram که به ارمغان خواهد آورد اشک به چشم خود را.

Riddhima Kapoor Sahni's Instagram stories

Rishi کاپور خواهر زاده Karisma Kapoor, بین نژادهای مختلف, سیاه و سفید رجعت عکس و نوشت: “همیشه به دنبال بیش از خانواده… chintu عمو را از دست ندهید بحث در مورد غذا و رستوران ها با شما… #عمو #legend”

Karisma و کارینا کاپور در حال Rishi کاپور برادر Randhir کاپور دختر. کارینا هم به یاد عموی خود را از طریق یک عکس شیرین.

Alia Bhatt, که, دوستیابی, Rishi Kapoor پسر رانبیر مشترک یک خانواده بیانیه ای در Instagram. اتمام او داستان زیر:

 Alia Bhatt

Rishi Kapoor شده بود مبارزه با سرطان پس از سال 2018 و در حال صرف یک سال در نیویورک به دنبال درمان همان. او گذشته خود را در سن 67.

او ساخته شده خود را دستیابی به موفقیت در بالیوود با سال 1973 فیلم Bobby مخالف Dimple Kapadia. Rishi Kapoor که منجر شد در تعدادی از آمار فیلم هایی مانند خیل Khel Mein, Rafoo Chakkar انجام Premee و بسیاری دیگر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/29

  از اواخر افسانه ای بازیگر-فیلمساز Raj Kapoor, Rishi کاپور متولد شد و در 4 سپتامبر 1952 در Chembur, Mumbai. این بازیگر کهنه خود را به حال دستیابی به موفقیت های بزرگ در بالیوود با سال 1973 فیلم Bobby مخالف Dimple Kapadia. او پیشرو در تعدادی از فیلم های محبوب مانند خیل Khel Mein, Rafoo Chakkar انجام Premee و بسیاری دیگر. در بخش دوم کار خود را Rishi Kapoor رفت و به بازی در یک کیسه مخلوط از شخصیت های مثبت و منفی در فیلم Karz Prem Rog, Chandni, Bol رادا Bol Do Dooni Chaar, Agneepath و Kapoor & Sons. (تمام عکس/mid-day archives و Instagram)

 • 2/29

  Rishi کاپور در خانه اجدادی شد در شهر پیشاور پاکستان. آن ساخته شد و در بین سال 1918 تا 1922 توسط دیوان Basheswarnath کاپور پدر Prithviraj کاپور اولین عضو از خانواده برای ورود به صنعت فیلم. این Kapoors معطوف به هند پس از سال 1947 partition.

  در تصویر: Rishi Kapoor با ‘dafali’ یک ابزار موسیقی او محبوب ساخته شده است.

 • 3/29

  راضی به عنوان یک هنرمند Rishi Kapoor, یک زن و شوهر از سال پیش تا به حال گفت: تنها رویای او بنادر است برای بازدید از خانه آبا و اجدادی خود در پیشاور. “من شده اند به اندازه کافی خوش شانس به بازدید از پاکستان [او Heena وجود دارد در سال 1990] اما من دوست دارم برای رفتن وجود دارد دوباره. آن بوده است که 70 سال و ما هنوز در حال جنگ بر سر کشمیر. پاکستان باید متوجه هند هرگز به کشمیر به آنها” گفت: Rishi به رسانه ها.

  در تصویر: Rishi Kapoor با امجد خان پسر Shadab خان.

 • 4/29

  صحبت کردن در مورد زندگی حرفه ای خود شما را شگفت زده خواهد شد که می دانیم که از سال 1973 تا 2000 از 51, انفرادی قهرمان فیلم که Rishi کاپور ستاره دار در تنها 11 موفق شد در دفتر جعبه را هر چند میزان موفقیت خود را بهتر بود در چند starrers به عنوان او به 25 بازدید از 41.

 • 5/29

  ردیابی سفر خود, Rishi Kapoor گفت: نقل شد در مصاحبه با mid-day “من نمی typecast به عنوان یک بازیگر. من آماده هستم برای همه چیز. من انجام داده اند, منفی, مثبت و حتی نقش های خنده دار. که چیزی است که هر بازیگر نیاز به انجام به انواع. پس تنها او را به نام یک بازیگر خوب – او باید قادر به مقابله با هر نوع نقش است.”

  در تصویر: Rishi کاپور به نظر می رسد و نه افسرده در این تصویر است.

 • 6/29

  Rishi Kapoor, ضربه فیلم های خود را به اعتبار مانند Bobby, Laila Majnu, Rafoo Chakkar, Sargam, Karz Prem Rog, نگینا, ماه عسل, Chandni, Heena و بولو رادا بولو.

  در تصویر: Rishi Kapoor با Madhuri Dixit و David Dhawan.

 • 7/29

  Rishi کاپور Heena تجاری بود و همچنین تحسین منتقدان فیلم است. Heena بود یک فیلم خاص برای Rishi کاپور به عنوان فیلم پروژه برنامه ریزی شده بود و در آغاز توسط مدیر افسانه ای راج کاپور. پس از او در گذشت و در طول فیلمبرداری مرحله باقی مانده بخش کارگردانی شد توسط پسر او Randhir کاپور.

  در تصویر: Rishi Kapoor با Heena شرکت ستاره Ashwini Bhave و زيبا بختیار.

 • 8/29

  در سال 1999 Rishi Kapoor کارگردان فیلم Aa Ab Laut Chalen بازیگران Rajesh Khanna, آیشواریا رای و Akshaye Khanna در نقش منجر شود. هر چند موسیقی از فیلم محبوب شد در آن زمان این فیلم موفق به درخشش در دفتر جعبه را. آن است که R. K. فیلم ” آخرین فیلم به تاریخ و همچنین باقی می ماند تنها فیلم Rishi Kapoor کارگردان در حرفه خود.

  در تصویر: Rishi Kapoor با کریکت هند ببر پتودی. Rishi خواهر زاده کارینا در حال حاضر به سابق کریکت فرزند سیف علی خان.

 • 9/29

  در حالی که این بازیگر دوست دارد برای سرگرم کردن آن عطف در سالن سینما با بازیگری خود را دلاوری او گفت: آنها هرگز شاهد توانایی های خود را به عنوان مدیر دوباره. پس از اعمال این کارگردان باتون با Aa Ab Laut Chalen او اعتراف به تازگی است که او می خواهم به جای ترک استرس در هنگام کار بر روی یک فیلم است.

  در تصویر: Rishi Kapoor با پسر رانبیر کاپور, همسرم, Neetu Singh و برادر Randhir کاپور.

 • 10/29

  صحبت کردن در مورد روی لئامت دادن خود را در جهت Rishi Kapoor گفت: اواسط روز “یک بازیگر پادشاه است. مردم را فراموش سلام به شما هنگام ورود و خروج از مجموعه. مدیران و یا تولید کنندگان مجبور به تحمل بسیاری از زحمتی. من نمی خواهید برای رفتن از طریق استرس دستیابی به جعبه بزرگ, اتاق کار مجموعه. من 66 شده اند و کار برای بیش از چهار دهه است. چرا من را به چیزی بیشتر به چالش کشیدن از من می تواند اداره کند؟”

  در تصویر: Rishi Kapoor با گوویندا و Randhir کاپور و دیگر مهمانان در یک مهمانی.

 • 11/29

  Rishi Kapoor همکاری با آمیتا باچان داده است صنعت شاهکارهای مانند Kabhi Kabhie (1976), Naseeb (1981) و حمال (1983). اخیر خود سرمایه گذاری 102 نه دیدم او همکاری با B هنوز دوباره. این یکی بیش از حد شگفتی در دفتر جعبه را.

  در تصویر: Rishi کاپور در یکی از یاد آهنگ.

 • 12/29

  Rishi Kapoor نظر Amar Akbar Anthony (1977) به عنوان یک فیلم که مخصوص به او است. “مردم به من بگویید که امروز حتی کودکان را دوست دارم به تماشای آن. آن است که یک بی انتها فیلم را مانند تماشای چارلی چاپلین. شما می توانید آن را بارها و بارها گفت:” Rishi کاپور در مصاحبه اخیر خود با اواسط روز است.

  در تصویر: Rishi Kapoor با دیلیپ کومار.

 • 13/29

  بازیگری او در این مصاحبه بود که شور و شوق خود را, حتی اگر او هرگز اجازه پدر و مادر خود را به توجه کنید که چگونه هیجان زده او هنگامی که او برای اولین بار harboured فکر بودن یک بازیگر.

  در تصویر: Rishi کاپور و Juhi Chawla, هنوز هم از یک فیلم است.

 • 14/29

  هنگامی که پدر خود مرحوم راج کاپور معمولی صحبت در مورد از جمله یک جوان Rishi کاپور در پروژه ‘Mera Naam Joker’ او هیجان زده شد. “من به اتاق من در زمان یک ورق و شروع به تمرین امضای امضا. سینما دارای جذابیت خود. فیلم جادویی” گفت: Rishi Kapoor تا اواسط روز است.

  در تصویر: Rishi Kapoor با Annu مالک Saroj خان و Madhuri Dixit.

 • 15/29

  احتمالا این تحسین است که Rishi Kapoor برای این صنعت است که او را نگه داشته. او همچنین سرمایه گذاری در این مرحله بازی بر اساس زندگینامه Khullam Khulla.

  در تصویر: Rishi Kapoor جشن Ganesh Chaturthi. این کاپور خانواده Ganapati جشن در R. K Studio شد در میان بزرگترین در بالیوود.

 • 16/29

  Rishi Kapoor که نوشته بود زندگینامه Khullam Khulla: Rishi Kapoor, بدون سانسور بود, پرسید: اگر نوشتن عبور کرده و ذهن خود را دوباره پس از آن. “نه واقعا نیست. من یک بازیگر. زندگینامه متفاوت از نوشتن اما بله من بسیار خوشحال به اجازه دهید همه بدانند که از 50 ، 000 به علاوه نسخه های فروخته شده از زندگینامه. با توجه به این واقعیت است که مردم در کشور ما نیست دیوانه در مورد خواندن کتاب و یا autobiographies هنوز ما رسیده چنین تعداد بالا. من خیلی خوشحال هستم با این نتیجه که کتاب من به فروشنده تبدیل شده است. من خدا را شکر برای این همه عشق که آن را دریافت کرده است از آنجایی که من نوشت: همه چیز از قلب من,” او گفت:.

  در تصویر: Rishi Kapoor, با, Nana Patekar, در Hum Dono.

 • 17/29

  Rishi Kapoor شد یک نام شناخته شده در سراسر سن گروه. اگر بالای 40 مردمی می دانم که او برای فیلم های خود را و اصل و نسب جوانتر مردمی در توییتر نیز می دانید که او را به عنوان کسی که ذهن خود را.

  در تصویر: Rishi کاپور و Juhi Chawla ستاره دار هم در بولو رادا بولو (1992).

 • 18/29

  به نظر می رسید به عنوان اگر Rishi Kapoor تسلط هنر از مقابله با عضو شورای نظارت مدت. او گفت: mid-day “من حفظ panga در رسانه های اجتماعی. اما آنچه که من صدای جیر جیر است که مستقیما از قلب است.”

  در تصویر: Rishi با Juhi Chawla و آنیل کاپور.

 • 19/29

  صحبت کردن در مورد زندگی شخصی خود, Rishi Kapoor ازدواج خود را 15-زمان co-star Neetu Singh در ژانویه 22, 1980. این زوج دارای دو فرزند دختر Riddhima کاپور که در حال حاضر یک تحسین jewellery طراح و پسر رانبیر کاپور که یکی از ستارههای در بالیوود.

  در تصویر: Rishi Kapoor, با, همسر, Neetu کاپور.

 • 20/29

  Rishi کاپور در مصاحبه اخیر خود باز کرده بود تا در والدین و گفت: “من یک پدر با محبت در حال حاضر اما یک زمان وجود دارد که پسر من و من در امتداد چون من خیلی شلوغ بود. من هرگز داده شده پسر من آزادی از بودن در پشت سیلی از نظر من. وجود دارد این نامرئی قاب شیشه ای بین ما… مثل تکرار تاریخ خود را به عنوان آن به نظر می رسد تقریبا مانند معادله با پدر من. در حال حاضر من می خواهم رانبیر به ازدواج بعضی از بچه ها, بنابراین من می تواند یک پدربزرگ و را برای همه چیز وجود دارد.”

  در عکس: یک عکس از Rishi کاپور و Neetu Singh.

 • 21/29

  Rishi Kapoor گفت: پسر خود را رانبیر کاپور همیشه می خواستم به یک بازیگر اما دومی گفته بود مادر خود را که او نمی پوشیدن یک پیچ خورده کلاه بر روی سر خود را و 40 رقصنده به طور ناگهانی ظاهر می شود پشت سر او.

  در عکس: یک جوان Rishi Kapoor با پسرش رانبیر کاپور.

 • 22/29

  گفت: Rishi به اواسط روز, “او می خواست متفاوت و حرفه ای نمودار و در زمان جدی در فیلم هایی مانند Wake Up Sid و موشک سینگ. برخی از فیلم ها مانند Jagga Jasoos و بمبئی مخملی شکست خورده اما هیچ بازیگر 100 درصد سابقه. اما همانطور که گفت می رود, ‘فرم موقت است, کلاس دائمی است’.”

 • 23/29

  در حالی که قرار بود همه چیز هموار در سال 2018, Rishi کاپور و خانواده اش رفت و از طریق یک فاز سخت زمانی که Rishi شد مبتلا به سرطان برای اولین بار پس از آن این بازیگر در نیویورک برای نزدیک به یک سال تحت درمان. همسر خود را Neetu کاپور بود در نیویورک با او در طول درمان.

 • 24/29

  یک روز پس از او در زمان خاموش به نیویورک بعد از اینکه مبتلا به سرطان مادرش کریشنا راج کاپور نیز در گذشت. “است که بسیار مایه تاسف است. من سمت چپ برای ما در تاریخ 29 سپتامبر و مادر من گذشت در اکتبر 1. او می دانست که من تا به حال قرارداد یک اختلال جدی. که کل دوره پس از سانحه برای من. من با من مشکل است. من نمی دانم که چه باید بکنید و من نمی باید گزینه ای چون من تا به حال به اینجا در نیویورک است. برادر من به من گفت که زمانی که من را وادار به عقب, از آن خواهد شد خیلی دیر است. همچنین من نمی استقامت و یا قدرت برای بازگشت” گفت: Rishi Kapoor.

 • 25/29

  در ضمن Neetu کاپور به طور مداوم نگه داشته Rishi کاپور طرفداران به روز شده در مورد سلامت خود و محل نگهداری آنها در حالی که در نیویورک. Rishi و Neetu بازگشت به هند در ماه سپتامبر سال 2019. اما پست از بازگشت به هندوستان سلامت او اغلب در تمرکز.

  در تصویر: Neetu کاپور مشترک این شایستگی رجعت تصویر و زیر نویس: 1989 جیپور… toosh شال ژاکت زمستان…پست 10 p.m… چشم بسته… با نگاه از آن او قطعا به حال چیزی خنده دار می گویند.

 • 26/29

  Rishi کاپور در بیمارستان بستری شد در جانشینی سریع در فوریه سال 2020 است. در میان گمانه زنی ها در مورد سلامت خود او بوده است بستری در دهلی نو در اوایل فوریه در حالی که در سفر به پایتخت.

 • 27/29

  اما خدا تا به حال برخی از برنامه های دیگر! یک روز پس از مرگ بازیگر بالیوود Irrfan Khan, Rishi Kapoor گذشت در H. N تکیه بیمارستان در اوایل صبح روز پنج شنبه 30 آوریل سال 2020 است.

 • 28/29

  یک پیام از Kapoor, خانواده, پس از Rishi مرگ خواندن: عزیز ما Rishi Kapoor گذشت مسالمت آمیز در 8:45 am IST در بیمارستان امروز پس از دو سال مبارزه با leukaemia. پزشکان و کادر پزشکی در بیمارستان گفت که او نگه داشته و آنها را سرگرم به گذشته است. او باقی مانده خوشگذران و مصمم به زندگی را به کمال حق را از طریق دو سال از درمان در سراسر دو قاره است. خانواده و دوستان و مواد غذایی و فیلم های باقی مانده تمرکز خود را و هر کس که او را ملاقات نمود در این زمان بود شگفت زده در چگونه او اجازه نداد که بیماری خود را بهتر از او. او به خاطر عشق از طرفداران خود را که ریخت و در از سراسر جهان است. در عبور خود را همه درک می کنیم که او می خواهم به یاد می شود با یک لبخند و نه با اشک. در این ساعت از از دست دادن شخصی ما همچنین می دانیم جهان در حال رفتن را از طریق یک بسیار دشوار است و مشکل زمان است. متعدد وجود دارد محدودیت حرکت در اطراف و جمع آوری در مکان های عمومی. ما می خواهم به درخواست همه طرفداران خود و نیز حامیان و دوستان خانواده لطفا به قوانین احترام بگذارند که در نیروی. او نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. در تصویر: Rishi Kapoor, هنوز هم از ‘Karz’ (1980).

 • 29/29

  استراحت در صلح Rishiji!

  در تصویر: (L-R) بهارات Sahni (Rishi کاپور son-in-law), Riddhima کاپور Sahni, Neetu کاپور رانبیر کاپور سامارا Sahni (Rishi کاپور نوه), Rishi Kapoor, کریشنا کاپور (Rishi کاپور مادر).

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im