Darshan Raval: من خود آموخته نوازنده

Darshan Raval: من خود آموخته نوازنده – سرگرمی

انتشار: May 03, 2020, 09:59 IST | سرپرستان |

25 سال است دوست داشتن موفقیت های آینده راه خود را اما موافق است که با شهرت می آید مسئولیت.

Darshan Rawal/picture courtesy: Darshan Rawal's Instagram account

Darshan راول/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Darshan راول را Instagram account

از شرکت در آواز واقعیت نشان می دهد “هند خام سوپراستار” در سال 2014 به وام صدای به chartbuster آهنگ های مانند “Chogada” در “LoveYatri”, “Kamariya” در “Mitron” و “شاید” در “Love Aaj Kal” به احمدآباد-تربیت خواننده Darshan Raval احساس خوش شانس می شود قادر به حک کردن تو رفتگی در دیوار برای خود در صنعت موسیقی.

“من خود آموخته نوازنده. من تا به حال هرگز پیوست هر موسسه موسیقی یا هر نوع ، من آموخته موسیقی در خود من. آن را احساس می کند بیشتر به نگاه در من سفر تا کنون. و شما می دانید من از یک شهر کوچک است. مردم وجود دارد به طور کلی در نظر آواز یک سرگرمی است. که از یک شهر کوچک و ساخت یک نام برای خودم در این حرفه است یک چیز برای من” دارشان گفت: سرپرستان.

25 سال است دوست داشتن موفقیت های آینده راه خود را اما موافق است که با شهرت می آید مسئولیت.

“وجود دارد که بیشتر مسئولیت بر روی شانه های من در حال حاضر. طرفداران من انتظار زیادی از من بود. با هر آهنگ من سعی می کنم بهترین من به آنها را خوشحال. همچنین من احساس می کنم موسیقی برگ یک تاثیر قوی بر مردم است. پس وظیفه من این است که برای ایجاد نوع مناسب از موسیقی و نه نا امید کردن مردم,” او اضافه شده است.

Darshan که به تازگی با آهنگ جدید خود “Bhula دونگا” نیز به اشتراک گذاشته او چگونه است گذراندن وقت در خانه در میان coronavirus مستند.

“من واقعا نیاز به این استراحت. من خیلی اشغال کنسرت و همه چیز را که من هم برای خودم و (زمان) کار بر روی موسیقی های جدید. بنابراین در حال حاضر من با استفاده از زمان من در ایجاد آهنگ های جدید و بهبود صدای خواننده و البته آرامش بخش” دارشان پکتیا میباشد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>