دانمارکی فوتبالیست Nicklas Bendnter نشان می دهد از دست دادن 55 تومان کرور روپیه در پوکر شور


Nicklas Bendnter فاش از دست دادن پول در قمار در Bendtner و Philine

Footballer Nicklas Bendtner with girlfriend Philine Roepstorff

فوتبالیست Nicklas Bendtner با دختر Philine Roepstorff

دانمارکی فوتبالیست Nicklas Bendtner نشان داد او از دست داده عظیم GBP6million (حدود R55 کرور) در پوکر خود را در طول لندن بماند. سابق آرسنال ستاره, 32, شده بازی تگزاس هولدم (روباز) پس از او 19 اما گفت که او تا به حال هرگز قمار مسائل.

او فاش کرد از دست دادن پول در قمار در Bendtner و Philine یک کرون واقعیت تلویزیون نشان می دهد او شرکت میزبان با دختر Philine Roepstorff.

“من از دست داده اند مقدار زیادی از پول کاملا غیر واقعی ، من شده است بازی در برابر یک بازیکن پوکر حرفه ای پس از من شد 19. آن را دشوار است برای قرار دادن یک مقدار در مورد من چقدر باید از دست داد اما از آن است که حدود 50 میلیون کرون دانمارک [GBP6million]. این در قمار سرگرم کننده و مشکل است. من نمی خواهد می گویند من تا به حال یک قمار مشکل در همه. در یکی از شب های لندن, همه چیز خارج از کنترل” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im