Dale Steyn سمت چپ کریکت آفریقای جنوبی قرارداد لیست

Dale Steyn سمت چپ کریکت آفریقای جنوبی قرارداد لیست – ورزش

به روز شده: May 24, 2020, 16:50 IST | سرپرستان | ژوهانسبورگ

“ما قرارداد 16 مردانه بازیکنان و 14 زنان بازیکنان است که ما احساس می کنیم که به تعداد مناسب برای حفظ ملی ما جوخه های سراسر فرمت” CSA اقدام اجرایی دکتر ژاک گفت: Faul

Dale Steyn

Dale Steyn

جانباز سریع کاسه Dale Steyn مانده است از کریکت آفریقای جنوبی ملی قرارداد لیست برای 2020-21 فصل هاي Beuran Hendricks اعطا شده است او برای اولین بار ملی قرارداد.

در لیست اعلام شده در دوشنبه همه طفیلی Dwaine Pretorius, رودخانه Rassie van der Dussen و سریع کاسه Anrich Nortje دریافت قرارداد ارتقاء.

“ما قرارداد 16 مردانه بازیکنان و 14 زنان بازیکنان است که ما احساس می کنیم که به تعداد مناسب برای حفظ ملی ما جوخه های سراسر فرمت” CSA اقدام اجرایی دکتر ژاک Faul گفت.

“این ما را قادر می سازد به قرارداد هر دو تست ما بازیکنان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در حال محدود اور متخصصان است. ما تصمیم به نگه داشتن 17 مردانه قرارداد باز برای لحظه ای و بازیکنان می توانند آن را از طریق عملکرد.”

این قرارداد را پوشش T20 جام جهانی در استرالیا و آفریقای جنوبی خانه سری در برابر سریلانکا (آزمون) و استرالیا (آزمون) پاکستان (T20Is), هند (T20Is) و دور تورهای به غرب هند و سریلانکا است.

در رده نادین د کلرک و Sinalo Jafta به دست آورده قرارداد ارتقاء در طول فصل گذشته و این دو بازیکن باید حفظ شده است در لیست قرارداد بازیکنان.

زنان و قرارداد را پوشش جام جهانی فوتبال زنان به توان در نیوزیلند در سال 2021 در علاوه بر این به غرب هند و انگلستان تورهای. آن را نیز پوشش به تعویق افتاد سری خانه مقابل استرالیا.

“ارتقاء سیستم را دوباره در جای خود در این سال در جایی که بازیکنان انجام و انتخاب شده برای آفریقای جنوبی در طول 2020/21 فصل که قرارداد می تواند واجد شرایط برای ملی قرارداد ارتقا” CSA انتشار بیشتر اعلام کرد.

قرارداد مردانه بازیکنان: Temba Bavuma, Quinton de Kock, Faf du Plessis دین الگار, Beuran Hendricks, Reeza Hendricks, Keshav Maharaj آیدن Markram دیوید میلر Lungi Ngidi, Anrich Nortje, Andile Phehlukwayo, Dwaine Pretorius, Kagiso Rabada, Tabraiz شمسی, Rassie van der Dussen

قرارداد زنان بازیکنان: Trisha Chetty, نادین د کلرک مینیون ها du Preez, Shabnim اسماعیل Sinalo Jafta, Marizanne Kapp, Ayabonga Khaka, Masabata Klaas Lizelle لی Sune Luus, Tumi Sekhukhune چوپان ترایون مرد van Niekerk, لورا Wolvaardt.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de