دبانگ سلمان خان همه چیز را از شوخ طبعی، خشونت، تعلیق و عاشقانه ارائه داد

Salman Khan

سلمان خان

دبانگ همه چیز را از طنز، خشونت، تعلیق و عاشقانه ارائه داد. چولبول بزرگتر از شخصیت زندگی و دیالوگ های دمیدن سوت او هنوز در ذهن ما تازه است. همانطور که ما جشن یک دهه از Chulbul Pandey، طرفداران شروع روند مگا “دهه نمادین DABANGG” در رسانه های اجتماعی.

طرفداران تشویق، فریاد با صدای بلند در تشویق زمانی که Chulbul را ضرب و شتم تا مردمان بد و گرگ سوت زمانی که او به اشتراک گذاشته یک لحظه عاشقانه با Rajjo. هیچ بازیگر دیگری وجود ندارد که بتواند شخصیت رابینهود پاندی را زنده کند که چنین فیلمنامه ای را انجام داده و هنوز هم آن را سرگرم کننده به نظر می رسید.

به نشانه نامزدی چولبول، طرفداران این روند را آغاز کردند. برخی از توییت های فن به عنوان خوانده شده:

یکی از طرفداران توییت کرد، “#Dabangg. فیلم whc برنده جایزه ملی ، کردم برچسب ATBB ، 100cr ناخالص تر ، به ارمغان آورد مخاطبان تک صفحه نمایش ، ایجاد ویرانی در دفتر جعبه ، 1 از بهترین آلبوم آهنگ ، دیالوگ های توده ای و پیراهن صحنه های کمتر پشم دهه مخاطبان نمادین DABANGG ht”

#Dabangg . فیلم whc برنده جایزه ملی ، کردم برچسب ATBB ، 100cr ناخالص تر ، به ارمغان آورد مخاطبان تک صفحه نمایش ، ایجاد ویرانی در دفتر جعبه ، 1 از بهترین آلبوم آهنگ ، دیالوگ های توده ای و پیراهن صحنه های کمتر پشم تماشاگران

دهه یاد DABANGG ht

— راهول کومار (@realritesh07) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 10

برخی توییت های دیگر این بود که #Dabangg معنی بی باک است. کسي که اهميتي نميده! اقدام باور نکردنی، آهنگ های باور نکردنی، دیالوگ های باور نکردنی و سرگرمی خانوادگی کامل. شخصیت چولبول پاندی یکی از محبوب ترین شخصیت های هند است.

#Dabangg یعنی بی باک. کسي که اهميتي نميده! اقدام باور نکردنی، آهنگ های باور نکردنی، دیالوگ های باور نکردنی و سرگرمی خانوادگی کامل. شخصیت چولبول پاندی یکی از محبوب ترین شخصیت های هند است.

دهه DABANGG نمادین

— Fa®!¦a (@SiDdiqUi_FaRiY) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 10

“دهه نمادین DABANGG – در 1800 صفحه نمایش در هند و 300 صفحه نمایش در خارج از کشور منتشر شد. – بالاترین بازکننده تمام دوران در سراسر هند شد. -بالاترين افتتاحيه ي هفته ي “نت فاحش تر”. -برنده ي جايزه ي ملي شدم – Remade in Tamil as Osthe & Telugu as Gabbar Singh. #Dabangg”

بزرگترین فیلم ابرهیت #Dabangg
.
.
.
.
.
.
“دهه از DABANGG نمادین”

— beingketulprajapati (@PrajapatiKetul8) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 10

حرکات رقص حرکات تند و سریع او، سایه های نسبتا هنری او- همه چیز تبدیل به یک روند در میان طرفداران شد. سلمان ایجاد سبک امضا برای Chulbul Pandey — تنگ خاکی شلوار یکنواخت ، سبیل به خوبی نظافت شده ، کلاسیک Rayban طلا rimmed هوانورد که به یقه پشت گردن خود را در طول سکانس عمل جمع شده بود. این سبک جدید تعریف پلیس ها در بالیوود را دوباره تعریف کرد.

دابانگ گریتی بود و ما را سوار شادی با سوخت درام کرد. در حالی که این یک کمدی در قلب بود، هنوز هم کمی در بخش اکشن ارائه داد و الهام بخش فیلم های آینده بود و همچنان بهترین سلمان است.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار