گردباد ‘Nisarga’ به صلیب ماهاراشترا گجرات سواحل در 2 روز

گردباد ‘Nisarga’ به صلیب ماهاراشترا گجرات سواحل در 2 روز – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 13:42 IST | سرپرستان | دهلی نو

با توجه به آی را دانشمند آناندا Kumar Das افسردگی واقع شده است و حدود 370 کیلومتری جنوب غرب گوا Panjim, 690 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی و 920 کیلومتری جنوب-جنوب غربی گجرات سورت

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

هند و هواشناسی بخش (آی) روز دوشنبه گفت که افسردگی در دریای عرب است که میله میله به شدت بیشتر به یک سیکلون طوفان ‘Nisarga’ و عبور از شمال ماهاراشترا و گجرات سواحل بین Harihareshwar در Raigard منطقه و دامان در ژوئن 3.

با توجه به آی را دانشمند آناندا Kumar Das افسردگی واقع شده است و حدود 370 کیلومتری جنوب غرب گوا Panjim, 690 کیلومتری جنوب-جنوب غربی بمبئی و 920 کیلومتری جنوب-جنوب غربی گجرات سورات.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال ابتدا تا ژوئن 2 صبح و سپس کج شمالی-northeastwards و عبور از شمال ماهاراشترا و جنوب گجرات سواحل بین Harihareshwar (Raigad, Maharashtra) و دامان در طول شب و یا شب از ماه ژوئن 3,” Das اعلام کرد.

Harihareshwar شهر است که بیش از 200 کیلومتر از بمبئی و پونا و بیش از 360 کیلومتر از دامان.

به خوبی مشخص شده کم فشار منطقه بیش جنوب-شرق و مجاور شرق و مرکزی دریای عرب و Lakshadweep منطقه متمرکز شده بود به افسردگی در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه.

یک منطقه کم فشار و افسردگی هستند دو سطح برای اولین بار در آی هشت دسته مقیاس مورد استفاده برای طبقه بندی خاک بر اساس شدت خود را.

افسردگی است که به احتمال زیاد به شدت به یک افسردگی عمیق توسط دوشنبه شب. آن را بیشتر تبدیل به خشمگین و تبدیل به یک سیکلون طوفان در ساعت اندکی از صبح امروز در 2 ژوئن و پس از آن به شدید طوفان بهداشت حرفه ای توسط شب یا شب از 3 ژوئن.

هنگامی که آن را تبدیل به یک شديد سیکلون طوفان آن را به یک سرعت از 105-115, gusting به 125 کیلومتر در ساعت در 5.30 بعد از ظهر در ژوئن 3. با توجه به آی آن را دوباره تضعیف خواهد شد به یک سیکلون طوفان با سرعت 60-70, gusting به 80 کیلومتر در ساعت در 5.30 بعد از ظهر روز 4 ژوئن.

آی را cyclone پیگیری نشان می دهد که Nisarga عبور خواهد کرد بسیار نزدیک به ساحل بمبئی در حالی که از ورود به زمین.

ماهاراشترا و گجرات در قبل از طوفان هشدار به عنوان بسیار سنگین و بسیار سنگین و بارش باران انتظار می رود که در بخش هایی از ایالات متحده در ژوئن 3 و 4 ژوئن. ماهیگیران توصیه به سرمایه گذاری به دریا برای چند روز آینده آن را به عنوان انتظار می رود که بسیار خشن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>