طوفان Amphan: چهار NDRF تیم بودن airlifted به بنگال برای کار مرمت

طوفان Amphan: چهار NDRF تیم بودن airlifted به بنگال برای کار مرمت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 19:22 IST | سرپرستان | بمبئی

NDRF قبلا مستقر 21 تیم در بنگال غربی که فعال شد به عنوان طوفان زده در اواخر بعد از ظهر روز چهارشنبه

Picture/Twitter IANS

عکس/توییتر IANS

ملی در واکنش به این فاجعه نیروی در روز پنج شنبه گفت که چهار تیم اضافی هستند که airlifted به غرب بنگال برای کار مرمت یک روز پس از دولت دچار خشم طوفان ‘Amphan’. این تصمیم پس از اتحادیه کابینه وزیر برگزار شد جلسه با غرب بنگال و Odisha رئیس دبیران به برآورد خسارت و پاسخ به موجب وحشی طوفان.

پرداختن به یک جلسه یا دو جلسه NDRF مدیر کل S. N. Pradhan گفت که این تیم را در رسیدن به فرودگاه کلکته توسط 7.30 تا 8.30 بعد از ظهر “بنگال غربی دچار آسیب بزرگ و در درخواست خود چهار تیم در حال ارسال برای مرمت اهداف است.”

NDRF قبلا مستقر 21 تیم در بنگال غربی که فعال شد به عنوان طوفان زده در اواخر بعد از ظهر روز چهارشنبه. در ضمن 20 تیم شد و قرار است در Odisha.

او در ادامه اعلام کرد که Odisha رنج می برند نیست خسارت زیاد و زندگی در دولت را بازگشت به حالت عادی در بعد از 24 تا 48 ساعت است. “بیش از 2,37,296 نفر تخلیه شدند در Odisha اما برخی از آنها شروع به بازگشت به خانه های خود.”

در حالی که Odisha در امان ماند بدترین ‘Amphan’ به Sunderbans منطقه شش جنوب بنگال مناطق احساس کامل تاثیر بادها gusting در 185 kmph همراه با باران های سیل آسا پس از طوفان ساخته شده ریزش زمین در نزدیکی ساغر جزیره حدود 2.30 بعد از ظهر روز چهارشنبه وارد کلکته حدود 5 p. m.

مدیر کل هند هواشناسی بخش (IMD) Mrutyunjay Mohapatra گفت که مشاهده آهنگ از Amphan بود و هوا بسیار خوبی با آب و آژانس که منجر به حداقل آسیب.

“طوفان عبور بیش از به بنگلادش در 11: 30 p. m. روز چهارشنبه. آن را در حال حاضر ضعیف به یک افسردگی عمیق در بنگلادش است.”

او افزود: “50-60 kmph سرعت انتظار می رود در بنگلادش و مگالایا برای 3 ساعت بعد از این انتظار نمی رود که به علت هر گونه آسیب ساختاری می تواند در بسیاری تاثیر می گذارد برخی از درختان هیچ بادهای قوی انتظار می رود فردا.”

مدیر کل گفت که بسیار بسیار سنگین و بارش باران است که انتظار می رود در آسام به خصوص در غرب و در مگالایا. آروناچال پرادش را نیز دریافت خواهد کرد برخی از بارندگی در مکان های جدا شده.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>