خرید رپورتاژ

Cuteness overload شده! Neil Nitin Mukesh و دختر Nurvi را دم اسبی تصویر را سرقت قلب شما – سرگرمی

به روز شده: Apr 02, 2020, 08:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Neil Nitin Mukesh, دختر, Nurvi شده, شیرین ترین گناه که با پدرش ورزشی همان مدل موهای – دم اسب.

Neil Nitin Mukesh and Nurvi Nitin Mukesh. Image courtesy: Instagram/@neilnitinmukesh

Neil Nitin Mukesh و Nurvi Nitin Mukesh. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram/@neilnitinmukesh

Neil Nitin Mukesh است عزیزم عزیزم و ما در عشق با او تصاویر و ویدئوها. جانی Gaddaar بازیگر در زمان به Instagram برای ارسال یک تصویر زیبا با دختر کوچک خود و اینترنت را شکست و به یک جمعی لبخند. نیل دختر Nurvi شده, شیرین ترین گناه که با پدرش ورزشی همان مدل موهای – دم اسب.

های backstory در پشت تصویر جدید بازیگر مشترک که به منظور متقاعد کردن او کمی munchkin به یک موی دم اسبی او را به انجام این فرایند برای اولین بار. های تصویر او نوشت: “برای متقاعد کردن او را به یک موی دم اسبی, من تا به حال به یکی از اولین (sic)”. وی افزود هشتگهای #dadysgirl و #myall به پست. نگاهی به این تصویر:

آیا نوزاد شایان ستایش نگاه?

به تازگی این بازیگر به اشتراک گذاشته بود یک ویدیو که در آن Nurvi دیده می شد رقص قلب او را در مقابل آینه. و راه او به آینه خیره شد فقط cuteness overload.

متولد شده در سپتامبر 20, 2018, Nurvi دختر Neil Nitin Mukesh و Rukmini Sahay. نیویورک بازیگر ازدواج بر اساس بمبئی-Rukmini در مارس 2017. آن ازدواج ترتیب داده شده و آنها تا به حال یک معاشقه از یک ماه. Nurvi نوه کهنه خواننده Nitin Mukesh و بزرگ نوه افسانه ای خواننده Mukesh.

نیل گذشته مقابل Adah Sharma در برادر کوچکترش Naman را کارگردان اولین گذر از جاده ها است. هیجان انگیز موفق به تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان و underperformed در دفتر جعبه را. قبل از این او به عنوان دیده می شود صادقانه افسر پلیس در Saaho. این بازیگر به اشتراک گذاشته بود فضای صفحه نمایش با Prabhas, Shraddha کاپور و جکی شروف. فیلم ضربه بود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de