زیبا تصویری هشدار! سگ adorably وقفه مالک ارائه گزارش آب و هوا

زیبا تصویری هشدار! سگ adorably وقفه مالک ارائه گزارش آب و هوا – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 20:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هواشناس شد ارائه گزارش آب و هوا از خانه خود در فلوریدا زمانی که سگ خود را برودی وارد اتاق ضربه زدن به کامپیوتر خود نشسته و در دامان خود برای لحظه ای کوتاه پس از آن او رفت و به پیدا کردن فیلمبرداری

A screengrab from the video posted by Andrew Feinberg on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط اندرو فینبرگ در توییتر

در آنچه به نظر می رسد شایان ستایش کار از خانه اشتباه یک ویدیو از یک هواشناس سگ حیوان خانگی adorably قطع آب و هوا خود را گزارش شده است ساخت دور از رسانه های اجتماعی.

هواشناس پل Dellegatto شد ارائه گزارش آب و هوا از خانه خود در فلوریدا زمانی که سگ خود را برودی وارد اتاق ضربه زدن به کامپیوتر خود نشسته و در دامان خود برای لحظه ای کوتاه پس از آن او رفت و به پیدا کردن فیلمبرداری از نیویورک پست گزارش شده است.

Dellegatto شنیده می شود شوخی سرزنش برودی در این فیلم گفت: “این بسیار هوشمند نیست” در حالی که پوچ التماس او را برای برخی از تنقلات و حیوانات خانگی. پس از اجازه دادن به یک خمیازه برودی اجرا می شود به دنبال تصویربردار بود که فیلمبرداری این بخش از Dellegatto را ایوان در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. او شنیده است گفت: “در حال حاضر او نمی تواند کریگ بنابراین او رفته دیوانه تلاش برای پیدا کردن کریگ…”

ویروسی تصویری ارسال شده توسط اندرو Fienberg در توییتر در روز پنج شنبه موفق به جلب بیش از 3.4 میلیون بازدید با بیش از 162,200 دوست دارد و ترجمه بیش از 35,700 بار. این تصویر نوشته شده: “این بهترین پیش بینی آب و هوا در تاریخ تلویزیون اخبار.”

کاربران اظهار نظر در این ویدئو طنین انداز است که این بهترین مطالب در توییتر در حال حاضر با برخی از اشاره های زیبا-جزئیات کمی در این ویدئو یک قاب عکس از برودی در Dellegatto میز.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de