محصول در حال حاضر از بازیکنان نمی تواند در مقایسه با Dravid, Sachin: محمد یوسف

محصول در حال حاضر از بازیکنان نمی تواند در مقایسه با Dravid, Sachin: محمد یوسف – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 12:43 IST | سرپرستان | لاهور

یوسف گفت که در گذشته تمام تیم ها تا به حال چند بازیکن بودند که با کیفیت بالا.

Mohammad Yousuf

محمد یوسف

این محصول در حال حاضر از بازیکنان نمی تواند نسبت به امثال Rahul Dravid, Sachin Tendulkar و دیگر گذشته ستاره ها با توجه به سابق پاکستان ضربه محمد یوسف.

یوسف که با آن مواجه تیم هند چند بار در دوجانبه سری در سراسر فرمت و در جام جهانی در روز بازی خود را گفت که در گذشته تمام تیم ها تا به حال چند بازیکن بودند که با کیفیت بالا.

“در گذشته تیم هایی مانند هند و استرالیا و آفریقای جنوبی تا به حال سه-چهار بازیکن با کیفیت در کنار. هند برای مثال تا به حال بازیکنان مانند (Rahul) Dravid Sachin, (د), (Ganesh) raina vijay, (Sourav) Ganguly (VVS) Laxman و Yuvraj Singh. این شش ضربه زن برای بازی در یک تیم گفت:” یوسف در یک سریال تلویزیونی به نقل کریکت پاکستان است.

“فعلی تیم هند ندارد چنین ضربه. شما نمی توانید مقایسه بازیکنان فعلی (مانند Virat Kohli و Rohit Sharma) با کلاس Sachin و Dravid,” او گفت:.

Kohli است که همواره در تاریخ به عنوان بهترین رودخانه در جهان است. در ODIs او دومین اجرا گلزن برای هند از همه زمان ها با 11,867 اجرا می شود در 248 مسابقات در به طور متوسط از 59.33. او تنها پشت Sachin Tendulkar که به ثمر رساند 18426 اجرا می شود در 463 ODIs و جلوتر از امثال Dravid, Sourav Ganguly و Yuvraj Singh با وجود داشتن بازی به مراتب کمتر ODIs از آنها.

Rohit Sharma به ثمر رساند تا 9115 اجرا می شود به طور متوسط از 49.27. در آزمون Kohli ششمین بالاترین اجرا-بهترین گلزن تمام دوران با 7240 اجرا می شود به طور متوسط از 53.62 در 86 منطبق است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>