CSA حمایت Graeme Smith, حمایت از Sourav Ganguly برای ICC پست

CSA حمایت Graeme Smith, حمایت از Sourav Ganguly برای ICC پست – ورزشی

به روز شده: مه 23, 2020, 07:17 IST | PTI | ژوهانسبورگ

کاپیتان سابق اسمیت که در حال حاضر CSA مدیر کریکت در پنجشنبه پشتیبانی Ganguly برای ICC کار بالا گفت: “کریکت مرد” مانند سابق هند کاپیتان ایده آل خواهد بود به رهبری apex بدن در این مقطع.

Sourav Ganguly

Sourav Ganguly

کریکت آفریقای جنوبی مقامات کشیدن در جهات مختلف در حمایت Sourav Ganguly برای ICC رئیس پست با رئیس جمهور آن کریس Nenzani روز جمعه امتناع از تایید مدیر Graeme Smith باز پشتیبانی به BCCI جمهور. کاپیتان سابق اسمیت که در حال حاضر CSA مدیر کریکت در پنجشنبه پشتیبانی Ganguly برای ICC کار بالا گفت: “کریکت مرد” مانند سابق هند کاپیتان ایده آل خواهد بود به رهبری apex بدن در این مقطع.

با این حال یک روز پس از CSA جمهور Nenzani گفت: در حالی که او دارای “بالاترین توجه” برای اسمیت نظر وجود دارد و نمی توان یک موضع رسمی مگر اینکه نامزدهای روشن برای این پست. “ما باید احترام ICC پروتکل و خود ما پروتکل در تصمیم گیری که نامزد برای بازگشت” گفت: CSA جمهور کریس Nenzani در بیانیه ای. “شده اند وجود دارد هیچ نامزدها به عنوان نامزد نشده است و هنگامی که نامزد شده اند ساخته شده هیئت مدیره از CSA را به تصمیم خود را در نظر خود پروتکل و به رئیس دستور به ورزش رای خود را به عنوان یک ICC هیئت مدیره و مدیر.”

وقت Shashank منهر مدت این ماه به پایان می رسد اما با توجه به شرایط ناشی از COVID-19 همه گیر ممکن است یک مورد برای گسترش خود با دو ماه. یک روز قبل از اسمیت تا به حال گفت: “از منظر ما آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن یک کریکت مانند Sourav Ganguly شاید به رئیس جمهور نقش ICC.”

“من فکر می کنم که خواهد بود خوب برای بازی. من فکر می کنم از آن خواهد شد خوب برای این بازی مدرن به عنوان به خوبی. او مورد احترام است و رهبری او کلیدی خواهد بود.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>