کریستیانو رونالدو عاشق جورجینا رودریگز او کمک می کند تا دریافت کامل نوارهای


کریستیانو 35 صرف مستند در زادگاهش مادیرا, پرتغال برای تقریبا دو ماه قبل از بازگشت به ایتالیا با خانواده اش در اوایل این ماه

Cristiano Ronaldo and Georgina Rodriguez

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز

پرتغالی فوتبال فوق ستاره رئال مادرید و شریک جورجینا رودریگز به او بافته, نگاه, به عنوان او به یوونتوس آموزش در روز سه شنبه در ایتالیا.

کریستیانو 35 صرف مستند در زادگاهش مادیرا, پرتغال برای تقریبا دو ماه قبل از بازگشت به ایتالیا با خانواده اش در اوایل این ماه.

جورجینا به تازگی به اشتراک گذاشته شده این تصویر (راست افراطی) با 18.2 میلیون پیروان و زیر نویس آن را: “من دوست دارم به متنعم من را دوست دارد. این بعد از ظهر من تمرین با نوارهای [این مدل می داند که چگونه به ماندن هنوز].”

در ضمن کریستیانو نوشته شده این تصویر (راست) flaunting جدید خود را نگاه کنید و نوشته است: “هنگامی که ما تبدیل شدن به بیمار و مداوم ما پیدا کردن راه برای دریافت از طریق این مشکلات است. #backontrack #beresponsible.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de