کریستیانو رونالدو بازديد اولین باشگاه Nacional

کریستیانو رونالدو بازديد اولین باشگاه Nacional – ورزشی

به روز شده: Apr 18, 2020, 07:21 IST | یک خبرنگار | بمبئی

کریستیانو برای ردیف دوم سمت Nacional به عنوان یک کاربر (1995-1997) قبل از حرکت به اسپورتینگ لیسبون.

Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو

پرتغالی ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو بازدید بچگی باشگاه Nacional در مادیرا به تازگی به اشتراک گذاشته و تصاویر از تجربه در رسانه های اجتماعی. بر خلاف دیگر نقاط جهان پرتغال است در تکمیل مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بنابراین Cristiano که در حال حاضر در خانه در مادیرا به هر حال نقض نکرده هر گونه مقررات محلی این سفر است.

کریستیانو برای ردیف دوم سمت Nacional به عنوان یک کاربر (1995-1997) قبل از حرکت به اسپورتینگ لیسبون. در یکی از تصاویر (در بالا) کریستیانو 34 ارسال شده به 213 میلیون Instagram followers اند و او را ایستاده در کنار یک جایزه کابینه که شامل عکس از خود را در طول روز خود را جوانتر. “این همیشه خوب است برای آمدن به خانه @CDNacional” او زیر نویس پست خود. Nacional شد و سریع به پاسخ گفت: “شما همیشه خوش آمدید در خانه خود را.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de