خرید رپورتاژ

کریستیانو رونالدو کمک می کند تا شرکت آمار توسط CR7, لباس زیر فروش – ورزش

به روز شده: Apr 29, 2020, 08:32 IST | یک خبرنگار | بمبئی

کریستیانو رونالدو تا به چشم پوشی از کل مبلغ به او حق است از JBS که تولید خود را در طیف وسیعی از CR7 تا

Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو

پرتغال ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو نشان داده است خود را سخاوتمندانه طرف یک بار دیگر با کمک به دانمارکی, لباس زیر, شرکت JBS که گرفته اند یک ضربه عظیم در فروش با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

با توجه به انگلیسی, تلخیص, خورشید, یوونتوس بازیکن بخشیده کل مبلغ به او حق است از JBS که تولید خود را در طیف وسیعی از CR7 زیر شلواری.

به CR7 طیف وسیعی از لباسهای زیر یکی از کریستیانو ترین سودآور امضا و حساب 14 درصد از JBS کل درآمد است. مدیر عامل شرکت مایکل Alstrup است سپاسگزار.

“کریستیانو مردم گفته اند که به دلیل Coronavirus در این سال وجود خواهد داشت بدون حداقل پرداخت در تمام. و کریستیانو حتی بیشتر به ما کمک کرد به پرداخت هر چیزی را تا 2021. ما ممتاز بود که ما که در آغاز CR7 برند و ما نشستن در میان کریستیانو نزدیک درست مانند بخشی از خانواده” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان