کریستیانو رونالدو در بازگشت به آموزش در یوونتوس پس از دو ماه

کریستیانو رونالدو در بازگشت به آموزش در یوونتوس پس از دو ماه – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 07:49 IST | AFP | تورین

منچستریونایتد بازگشت به آموزش فردی در مارس 4, روز رونالدو به ایتالیا بازگشت و پس از گذراندن مستند اهل پرتغال

Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در بازگشت به آموزش با یوونتوس در تورین در روز سه شنبه پس از یک غیبت بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. 35 ساله سوار خود را به یوونتوس مرکز آموزش در یک جیپ با پنجره های رنگی. پنج-زمان Ballon d’or برنده را تحت جسمی و پزشکی آزمایشات قبل از پیوستن به تا با هم تیمی های خود در آموزش با توجه به گزارش های رسانه ها.

منچستریونایتد بازگشت به آموزش فردی در مارس 4, روز رونالدو به ایتالیا بازگشت و پس از گذراندن مستند اهل پرتغال است. برای دو هفته گذشته او شده است در قرنطینه در ویلای خود در تورین. رونالدو در بازی با یوونتوس در آخرین سری بازی قبل از فصل بود به حالت تعلیق 2-0 برنده بیش از اینتر میلان در پشت درهای بسته در ورزشگاه آلیانز در 8 مارس.

ایتالیا همواره یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از COVID-19 همه گیر با بیش از 32,000 مرگ و میر. یوونتوس پیشرو لاتزیو با یک نقطه به عنوان آنها هدف نهمین بار متوالی Scudetto. رونالدو اولین یوونتوس بازیکن خارجی در میان کسانی که در سمت چپ ایتالیا در این مستند به بازگشت به این تیم Continassa مرکز آموزش.

این فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) اعلام کرد در روز دوشنبه که تمام مسابقات از جمله سری آ باقی خواهد ماند به حالت تعلیق تا ژوئن 14.

سری A امیدوار به بازگشت در ژوئن 13 اما FIGC به عقب رانده تاریخ در خط با یک فرمان دولت است که همه مسابقات ورزشی بود به حالت تعلیق تا زمانی که در ماه آینده. این FIGC گفت: انتخاب ساخته شده بود “در انتظار هر بیشتر… تصمیم توسط مقامات” نشان می دهد که امکان راه اندازی مجدد در ژوئن 13 هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد.
اما نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: او نیاز به “تضمین بیشتر” قبل از چراغ سبز می تواند در نهایت داده می شود برای فوتبال را از سر گرفت.

جلسه برنامه ریزی شده است که در آینده نزدیک بین کونته و فوتبال ایتالیا کارفرمایان است. دولت ویژگی های علمی و کمیته تصمیم گیری خواهد شد در روزهای آینده اگر آن را می پذیرد جدید سلامت پروتکل های پیشنهادی برای بازگشت به آموزش گروهی و رقابت است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net