جرم و جنایت گشت بازیگر Preksha مهتا خودکشی


Preksha مهتا در زمان زندگی خود را با حلق آویز از سقف فن دوشنبه شب در محل اقامت خود در Indore, Madhya Pradesh

Image source: Instagram/@iamprekshamehta

منبع تصویر: Instagram/@iamprekshamehta

جرم و جنایت گشت بازیگر Preksha مهتا خودکشی کرده. او 25. Preksha در زمان زندگی خود را با حلق آویز از سقف فن دوشنبه شب در محل اقامت خود در Indore, Madhya Pradesh, گزارش timesofindia.com. این بازیگر بنا به گزارش چپ خودکشی داشته اما آن را اشاره نمی کند که چرا او تصمیم گرفت برای پایان دادن به زندگی خود. طبق گزارش Preksha رفت به افسردگی به دلیل کمبود کار در میان مستند.

او چند رسانه های اجتماعی پست اشاره روانی در عذاب او رفتن را از طریق. در آخرین Instagram, داستان Preksha نوشت: “Sabse bura hota hai sapno ka mar jaana” (بدترین چیز این است که مرگ از رویاهای خود را)”. جدا از “جرم گشت”, Preksha به نظر می رسد در تلویزیون صابون مانند “Meri دورگا” و “Laal Ishq”.

این دومین خودکشی توسط یک بازیگر تلویزیون در ادامه مستند وقتی همه تیراندازی فعالیت می آیند به توقف به مدت دو ماه در حال حاضر. چند روز پیش بازیگر Manmeet Grewal در زمان زندگی خود را با حلق آویز از سقف فن در بمبئی صفحه اصلی. بنا به گزارش ها این بازیگر در یک بحران مالی و اجرا کرده بود به بدهی های بزرگ.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im