کریکت والتر d’souza, 93 پیاده روی به غرفه

کریکت والتر d’souza, 93 پیاده روی به غرفه – ورزشی

به روز شده: Apr 11, 2020, 08:41 IST | یک خبرنگار | بمبئی

میانه-سفارش رودخانه یکی از دو بازمانده عضو گجرات تیم (Jyotindra Shodhan است دیگر) که نمیفهمد در اولین Ranji جایزه نهایی در برابر Holkar در ایندور در 1950-51.

Walter D'Souza

والتر D’souza

والتر d’souza سابق گجرات Ranji جایزه رودخانه که همچنین نشان داده شده مربوط به شرکت های سیمان در محلی و همه-هند, مسابقات گذشت در خواب خود را در ایران در بمبئی در روز پنج شنبه. D’souza, 93 است جان سالم به در با همسر, Eudora, دختران مارینا Vinita و پسر Suresh.

میانه-سفارش رودخانه یکی از دو بازمانده عضو گجرات تیم (Jyotindra Shodhan است دیگر) که نمیفهمد در اولین Ranji جایزه نهایی در برابر Holkar در ایندور در 1950-51.

D’souza هیجان زده شد که گجرات تحت Parthiv پاتل مسجل به Ranji جایزه ضرب و شتم توسط بمبئی در ایندور در سال 2017. بعد او رفت و به Brabourne ورزشگاه به تماشای آنها مسابقه Irani جام. D’souza سرآمد در دو و میدانی قبل از کریکت شد شور و شوق خود را.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم زندگی می کنند برای دیدن این روز است. من همیشه احساس کردند که Parthiv یک ریگ مرد, یک مرد شجاع و او می تواند رسیدن به این پیروزی برای گجرات. او انجام داده است و ما افتخار” d’souza گفت: اواسط روز پس از Patel & Co برداشته Ranji جایزه. D’souza ادعا کرد برای اولین بار Goan به بازی در Ranji جایزه. “زندگی یک ژست از احساسات خوب است. بود مستقیم به جلو و صادق و فروتن” بود و توصیه های خود را هنگامی که مردم به نام او و یا صحبت به او را از طریق تلفن. او به ثمر رساند و 50 و 77 (100 دقیقه, 12×4) در 1950-51 Ranji نهایی و یکی خود را پایدار ترین خاطرات آن مسابقه بود Holkar کاپیتان CK Nayudu کف زدن به عنوان او به غرفه با 77 در برابر نام خود را.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de