کریکت مربی شیخ حبیب sanitises اورنگبد

کریکت مربی شیخ حبیب sanitises اورنگبد – ورزشی

به روز شده: May 12, 2020, 07:39 IST | Subodh Mayure | بمبئی

شیخ حبیب, 48, که یک دوست دوران کودکی سابق هند همه طفیلی و پنبه حلاجی شده مربی سانجی بنگر شده است رفتن را از ساختمان به ساختمان پاشش مواد ضد عفونی کننده به مدت چهار ساعت در هر روز

Shaikh Habib

شیخ حبیب

حتی به عنوان سازمان های دولتی در حال مبارزه با کروناویروس دندان و ناخن یک اورنگبد کریکت مربی گرفته تا مسئولیت و پاکسازی به عنوان بسیاری از خانه ها در شهرستان خود را.

شیخ حبیب, 48, که یک دوست دوران کودکی سابق هند همه طفیلی و پنبه حلاجی شده مربی سانجی بنگر شده است رفتن را از ساختمان به ساختمان پاشش مواد ضد عفونی کننده به مدت چهار ساعت در هر روز برای یک هفته در اورنگبد که شاهد 15 موارد مثبت.

“من فقط می خواهم چیزی به کمک به جامعه در مبارزه با کروناویروس. من به دو ساعت هر روز صبح و شب به این. آن را به من می دهد رضایت بسیار زیاد است. من برنده نکنید که این نعمت که من از افراد مسن پس از sanitising Matoshri Vrudhashram,” حبیب گفت: اواسط روز در روز شنبه.

Habib sanitises an area in Aurangabad during lockdown
حبیب sanitises منطقه در اورنگبد در طول مستند

حبیب صرف پول خود را برای خرید یک 20 لیتری اسپری پمپ و sanitising کیت. او پسر ارشد شیخ, 20, همراه او در این شود. حبیب شده است تماس گرفتن از نقاط مختلف شهر برای پاکسازی منطقه است. حتی Imtiyaz Jaleel یک عضو پارلمان از اورنگبد به نام حبیب به اسپری Himayat Baugh منطقه است.

اما حبیب, که با این نسخهها کار به عنوان یک وام recovery agent در یک بانک خصوصی است که در مورد پسرش Haseeb, 20, در حال حاضر مشغول به تحصیل در Ilford در شرق لندن است. “من در تماس مداوم با او. خوشبختانه این بیماری همه گیر است و نه تحت تاثیر شرق لندن گفت:” حبیب.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de