کریکت استرالیا: هند آزمایش اتفاق می تواند در یک یا دو سالن

کریکت استرالیا: هند آزمایش اتفاق می تواند در یک یا دو سالن ورزشی

به روز شده: مارس 30, 2020, 14:10 IST | PTI | ملبورن

کریکت استرالیا (CA) اجرایی کوین رابرتس گفت: این برنامه می تواند تغییر کند با توجه به محدودیت های مسافرتی با توجه به بحران بهداشت و درمان.

Kevin Roberts

کوین رابرتس

کریکت استرالیا (CA) است و نه حکومت امکان COVID-19 همه گیر را مجبور به تغییر در برنامه برای هند تور کشور با هیئت مدیره هنوز نگه داشتن درب باز برای میزبانی چهار آزمون “به عنوان کمی به عنوان یک محل”. CA در روز پنج شنبه اعلام کرد که هند بازی خواهد شد آزمون در بریزبن (دسامبر 3-7) آدلاید (دسامبر 11-15), آذر (دسامبر 26-30) و سیدنی (ژانویه 3-7) بود.

با این حال, CA اجرایی کوین رابرتس گفت: این برنامه می تواند تغییر کند با توجه به محدودیت های مسافرتی با توجه به بحران بهداشت و درمان. “که [زمانبندی برنامه ها] فرض بر این است که دولت مرزها باز هستند به مسافرت داخلی. ممکن است که شرایط تعیین می کند که هنگامی که زمان می آید شاید ما می توانیم تنها با استفاده از یک یا دو سالن ما واقعا نمی دانیم که هر یک از آن نشده است,” او گفت. “وجود دارد بسیاری از متغیرهای مبتنی بر اینکه ما چهار سالن در چهار ایالت و یا به عنوان کمی به عنوان یک محل در یک دولت است. وجود دارد بی پایان حالات و احتمالات است.”

به زودی پس از اعلام Western Australia, انجمن کریکت رئیس کریستینا ماتیوز تا به حال دو جنگ جهاني در کالیفرنیا برای انتخاب بریزبن بیش از پرت به عنوان یکی از مکانهای با مشخصات بالا سری تست. رابرتز گفت که Gabba نمی توانید یک تست در طول هند تور دو سال پیش و به اعتصاب تعادل پرت شد نادیده گرفته شده و این زمان در اطراف.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im