ایجاد پایگاه داده از عملکرد گذشته به آماده شدن برای یکی دیگر از شات در بازی های المپیک: Ashwini Ponnappa

ایجاد پایگاه داده از عملکرد گذشته به آماده شدن برای یکی دیگر از شات در بازی های المپیک: Ashwini Ponnappa – ورزشی

به روز شده: Apr 16, 2020, 12:37 IST | PTI | دهلی نو

“راه کارهای آن دشوار خواهد بود برای میزبانی مسابقات آن را نمی خواهد بود آسان برای کشور به مسابقات با بسیاری از شرکت های بزرگ بسته و در تلاش برای زنده ماندن” او امضا کردن

Ashwini Ponnappa

Ashwini Ponnappa

هندی shuttlers Ashwini Ponnappa و N Sikki ردی در نهایت برخی از زمان را به توقف و تأمل با توجه به COVID-19 همه گیر و آنها در حال ساخت بیشتر از آن را با ایجاد یک پایگاه داده برای تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته خود را در حالی که انتظار برای یک شات در المپیک صلاحیت. Coronavirus شیوع اتحاد چپ بیش از 1.2 لاخ مردم مرده و آلوده نزدیک به 2 میلیون نفر در سطح جهان آورده و تمام فعالیت های ورزشی از جمله بدمینتون به توقف پس از کشورها اعمال مستندات. Ashwini و Sikki هستند دونفره متخصصان و تحمل underwhelming فصل سال گذشته است. زمان در دست آنها داده یک chace به تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته.

“ما لازم نیست که هر یک برای نشستن و انجام تجزیه و تحلیل برای ما, بنابراین در حال حاضر که ما در زمان من انجام برخی از تجزیه و تحلیل از عملکرد ما است. من jotting کردن نقاط مورد مناطقی که در آن من می تواند بهبود بخشد. شروع کردم با مسابقات و پس از آن بازیکنان دیگر در تور” Ashwini که نماینده هند در لندن و بازی های المپیک ریو گفت: PTI. “شما همیشه می توانید پخش و تجزیه و تحلیل و درک الگوهای اما آن متفاوت است زمانی که می بینید همه چیز بر روی کاغذ. آن است که بیشتر بتن می باشد. بنابراین تلاش برای راه اندازی یک پایگاه داده کامل. برادر من به من کمک خواهد کرد ، او ساخته شده یک برنامه برای من در گذشته است.” Ashwini و Sikki کاهش یافت و در اولین مانع 13 بار در 20 مسابقات سال گذشته و خارج از دور دوم سه بار.

Ashwini همچنین برداشت گوساله آسیب در طول سید مودی بین المللی اما این دو هنوز هم با اعتماد به نفس از مرحله مقدماتی با انجام به خوبی در المپیک باقی مانده مقدماتی. اما با فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) لغو تمام مسابقات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سرنوشت آنها نامشخص باقی مانده است. “مشکل این است که ما نمی دانیم جدید BWF قوانین مربوط به صلاحیت. وجود دارد یک سال به سمت چپ در حال حاضر شما می توانید دو ساله عملکرد را انتخاب کنید برای بازی های المپیک آن را به ارائه عملکرد, بنابراین ما باید صبر” گفت: Sikki. “در بدمینتون وجود دارد رتبه بندی قطع پس چگونه می خواهد آنها جای لغو مقدماتی, چگونه می شود آنها تعداد نقاط رتبه بندی همه چیز است و بیش از حد آشفته در حال حاضر,” او اضافه شده است. Sikki و Ashwini رسیده بود فینال در حیدرآباد باز فوق العاده 100 و مالدیو بین المللی چالش سال گذشته است.

هند جفت رتبه 28 و نیاز به داخل بالای 16 در آوریل 29, 2021 — جدید المپیک تاریخ قطع. Ashwini گفت: “من و Sikki شد اعتماد به نفس خوبی انجام می دهند در 4-5 مسابقات چپ اما در حال حاضر هیچ کس نمی داند چه خواهد بود معیارهای المپیک صلاحیت و BWF واقعا نمی توانیم بگوییم که هر چیزی را با چیز هر لحظه در حال تغییر.” آنها با استفاده از coronavirus-مجبور به یادگیری پخت و پز علاوه بر انجام برخی از دیوار تمرین و تمرین برای تناسب اندام. صحبت کردن در مورد اثرات مستند در سلامت روان Sikki گفت: “ما شده اند و رفت و آمد زیادی در همه این سال ها و در حال حاضر برای یک ماه ما در آن خوب است. اما اگر آن را برای 2-3 ماه پس از آن خواهد شد سخت به دور ماندن از این بازی است.

“بنابراین مهم است که برای اقامت انگیزه برای یک بار این مستند برداشته شده است چرا که شما در یک منطقه راحت در شکستن و سپس همه ناگهانی شما نیاز به خودتان فشار.” Ashwini افزود: “در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد هیچ چیز قطعی است و آن را دشوار است, شما باید واقعا قوی است.” اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس آمار ورزشی سخت و Ashwini گفت: بدمینتون بیش از حد تحت تاثیر قرار خواهد شد. “این آمار از نظر حامیان مالی در شرایط مسابقات در حال انجام از آنجا که کشور نیاز به حامیان به میزبان رویدادها و بعد از این من مطمئن هستم که چه وضعیت اقتصادی بسیاری از کشورها خواهد بود. “راه کارهای آن دشوار خواهد بود برای میزبانی مسابقات آن را نمی خواهد بود آسان برای کشور به مسابقات با بسیاری از شرکت های بزرگ بسته و در تلاش برای زنده ماندن” او امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de