COVID مثبت نواک جوکوویچ چهره خونین به هیچکدام خطا

COVID مثبت نواک جوکوویچ چهره خونین به هیچکدام خطا – ورزشی

به روز شده: Jun 25, 2020, 07:36 IST | AFP | بلگراد

پس از آزمایش مثبت از COVID-19, شماره 1 جهانی نواک چهره واکنش برای برگزاری یک نمایشگاه رویداد در میان همه گیر; شک و تردید مطرح شده در طول این سال ما باز و باز فرانسوی

Novak Djokovic

نواک جوکوویچ

نواک جوکوویچ به طور گسترده ای محکوم به میزبانی تنیس نمایشگاه که در آن او یکی از چهار بازیکن تست مثبت برای Coronavirus گذشت که فرستاده shudders از طریق یک ورزش تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را. جهان شماره 1 در روز سه شنبه با صدور بی چون و چرای عذرخواهی برای شرکت-لغو آدریا تور در منطقه بالکان که در آن اجتماعی فاصله حداقل بود و مسابقات بودند و در مقابل هزاران نفر از طرفداران. جوکوویچ, 33, گفت که او “عمیقا متاسف” است که مسابقات “باعث آسیب برساند”. او
همسرم, Jelena نیز آزمایش مثبت پس از زن و شوهر سفر بازگشت از کرواسی به بلگراد به آزمایش می شود.

در میان داغدار انتقاد از جوکوویچ وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او و یا تنیس باید اجازه بازگشت در هر دادگاه در آینده نزدیک. بسیاری ابراز نگرانی بیش از تلاش برای راه اندازی مجدد مسابقات حرفه ای در ماه اوت از جمله ما باز است که برنامه ریزی شده است برای شروع در اوت 31. جوکوویچ گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki تمام آزمایش مثبت پس از در نظر گرفتن بخشی در آدریا تور رویداد در کرواسی که در آن بازیکنان در آغوش سراسر خالص, بازی بسکتبال و حتی رقصید در یک کلوپ شبانه.

خوب برای تنیس: موری

بریتانیا اندی موری, سه گرند اسلم برنده است که شناخته شده جوکوویچ پس از خود junior روز گفت: “من فکر نمی کنم آن شده است به نگاه بزرگ برای تنیس. در حقیقت آن چیزی نیست که باید جلوتر رفته اند,” موری به خبرنگاران گفت:. “برخی از مردم گفته اند که شاید این قرار است باز ما در شک—که آن را ممکن است به خوبی انجام دهد. اما اقدامات و پروتکل های آنها در محل در USTA (United States Tennis Association) متفاوت هستند به صربستان و کرواسی. هیچ طرفداران برای شروع است.”

استرالیا Nick Kyrgios بنابراین اغلب در تیررس خود در دادگاه بی احتیاطی گفت: این حادثه خالص بود “حماقت”. “نمی @ من برای هر چیزی من انجام شده است که “غیر مسئولانه” و یا طبقه بندی شده به عنوان ‘حماقت’—این طول می کشد کیک ایم” جهان شماره 40.

NBA ستاره Jokic مثبت بیش از حد

در آخرین عکس العمل کاران بازیکن NBA نیکولا Jokic دارای گزارش تست مثبت برای این ویروس بعد از اینکه تصویر با جوکوویچ در یک بسکتبال رویداد در بلگراد در اوایل این ماه. Jokic تیم دنور ناگتس که ramping تا آماده سازی برای از سرگیری NBA فصل کاهش یافته است به نظر این گزارش در دنور پست با استناد به پزشکی و حفظ حریم خصوصی. این بازیکن در حال حاضر در قرنطینه در صربستان.

رئیس کرواتی تنیس فدراسیون اصرار داشت که در زمان زدر رویداد آن را به نظر می رسد امن به پیش بروید بدون سخت سلامت قوانین و مقررات. “هنگامی که ما پذیرفته نواک ایده برای سازماندهی این سفر وضعیت اپیدمیولوژیک در کرواسی بود خیلی بهتر” نیکلینا Babic گفت: Vecernji لیست روزنامه در روز چهارشنبه.

Martina Navratilova که برنده 18 گرند اسلم تک آهنگ عناوین است: “اوه… این خوب نیست و این یک الگوی… آنچه در حال حاضر ما باز است ؟ Roland Garros? ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام.”

برزیل Bruno Soares یک بازیکن دو برابر که بر روی بازیکن شورای, به نام آدریا تور “ترسناک نشان می دهد”. ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: این یک درس عبرت برای دیگر مسابقات. “این کمی مانند زمانی که شما بچه های خود را زمانی که آنها سعی کنید به یاد بگیرند که سوار دوچرخه به پوشیدن کلاه ایمنی” Gaudenzi گفت. “آن ‘نه’. و آنها سوار دوچرخه سقوط کنند و سپس آنها پوشیدن کلاه.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK