COVID-19 رزمندگان در آروناچال پین عکس های خود را در PPE کیت برای افزایش روحیه بیماران

COVID-19 رزمندگان در آروناچال پین عکس های خود را در PPE کیت برای افزایش روحیه بیماران – اخبار

به روز شده: Jun 17, 2020, 13:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Healthworkers در Covid مرکز در آروناچال پرادش انجام این ابتکار عمل را به انسان لمسی برای بیمارانی که قادر به دیدن یک چهره انسانی به صورت طولانی مدت

The picture shared by Twitter user Devansh Yadav

تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر Devansh Yadav

در میان افزایش تعداد coronavirus موارد در سراسر کشور دلگرم کننده تصویر COVID-19 رزمندگان برنده قلب آنلاین. این تصویر که رفته ویروسی پس از آن به اشتراک گذاشته شد, ویژگی های خط مقدم کارگران از جمله پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی که باید دوخته عکس های خود را در خود PPE کیت به منظور تقویت روحیه بیماران.

در اینجا نگاهی دلگرم پست:

در ژوئن 14, IAS افسر سابق AIIMS دکتر Devansh Yadav در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک شایان ستایش عکس سلامت کارگران COVID مرکز در Changlang منطقه از آروناچال پرادش که در آنها دیده می شود دوربین پس از سنجاق کردن تصاویر خود را به اشتراک بگذارد PPE کیت. این ابتکار انجام شده در تلاش برای تقویت روحیه جدا شده از بيماران در COVID مراکز مراقبت که قادر به دیدن چهره انسانی برای مدت طولانی به عنوان کادر پزشکی درمان آنها تحت پوشش در PPE مناسب.

در حالی که به اشتراک گذاری دلگرم کننده تصاویر با پیروان او IAS افسر نوشت: “ما #Covidwarriors در Covid مراکز مراقبت در #Changlang را لمس بشر به مراقبت از بیمار با نمایش عکس های خود را در مقابل PPEs! کمک می کند تا در #COVID19 مشاوره را نشان می دهد و در این صورت از کسانی که در پشت ماسک به بیماران در پریشانی.”

در صدای جیر جیر خود را در این fomer دکتر AIIMS گفت که سنجاق کردن تصاویر کمک می کند تا در مشاوره COVID-19 بیماران و کمک می کند تا آنها را به تشخیص چهره در پشت PPE کیت که درمان آنها selflessly در میان همه گیر جهانی بحران.

در حالی که به اشتراک گذاری ایده رمان تصویب شده توسط کارکنان بهداشتی درمانی و پزشکان از یک COVID-19 مرکز در آروناچال پرادش Yadav خواست دیگر COVID مراکز در سراسر کشور به دنبال ایده. پزشکان با الهام از یک دکتر آمریکایی که انجام این طرح برای کمک به بیماران.

Yadav-Sanitise
یک پاکسازی کارگر كشتن محل را با عکس های خود را دوخته به او PPE کت و شلوار

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین, در این پست به دست آورد صدها مانند با چندین کاربر تحسین بهداشت و درمان کارگران نجیب برای خود ابتکار عمل. یک کاربر نوشت: “Emphathatic نوآوری” در حالی که کاربر دیگری می گوید: “ممکن است آلوده به زودی بهبود می یابند و نماز برای همه تاج رزمندگان.”

در اینجا این است که چگونه شهروندان در واکنش به ابتکاری پست:

تعداد کل COVID-19 نفر در هند عبور کرده اند سه لاخ خوانده شده را علامت. رمان coronavirus همه گیر در چین نشات گرفته است ووهان منطقه آلوده بیش از 7 میلیون نفر در سراسر جهان است. بیش از 4,00,000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به جهانی همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de