COVID-19: وقار یونس با تشکر از دکتر, همسرم, Faryal و دیگر کارکنان سهام عکس

COVID-19: وقار یونس با تشکر از دکتر, همسرم, Faryal و دیگر کارکنان سهام عکس – ورزشی

به روز شده: Apr 02, 2020, 08:28 IST | سرپرستان | کراچی

“وقایع چند روز گذشته را روشن ساخته است ما در حال زندگی می کنند از طریق یک بحران بهداشتی دوست دارد که ما هرگز دیده می شود. وجود دارد بدون شک بار در روز آینده در زمانی که مقیاس از آنچه ما با آن روبرو هستیم به نظر می رسد قریب به اتفاق,” او نوشت:

Waqar Younis's post on Twitter

وقار یونس پست در توییتر

با شیوع کروناویروس آوردن جهان به وقفه پزشکان و پرستاران و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان کار کرده اند 24×7 به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند نجات مردم از چنگال این بیماری همه گیر. و سابق پاکستان کاپیتان وقار یونس تا تشکر خود را از دکتر و بقیه از برادری برای اینکه قهرمانان واقعی.

در نظر گرفتن به, توییتر, Waqar نوشت: “ترسناک احساس زمانی که @DrFaryalWaqar برگ برای بیمارستان در صبح بلکه بسیار راضی وقتی که او برمی گرداند.. من با افتخار می گویم من یک قهرمان.. نگه داشتن مبارزه با دختر??#EmergencyPhysician #Corvid_19.”

قبلا نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون نیز ستایش پزشکان و پرستاران برای تلاش های خود را تلاش در این شرایط. نوشتن در ‘نیوزیلند هرالد’, Williamson خطاب به پزشکان و پرستاران و مراقبان به عنوان ویروس کشنده در ادامه به عقب سر زشت خود را ادعا زندگی در سطح جهان است.

“وقایع چند روز گذشته را روشن ساخته است ما در حال زندگی می کنند از طریق یک بحران بهداشتی دوست دارد که ما هرگز دیده می شود. وجود دارد بدون شک بار در روز آینده در زمانی که مقیاس از آنچه ما با آن روبرو هستیم به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان,” او نوشت.

“ما سپاسگزار شما پشت ما. مردم بحث در مورد فشار ورزشکاران و زنان در حال انجام است اما حقیقت این است که ما را وادار به انجام چیزی است که ما هر روز برای یک زندگی. ما بازی بازی ها” او اشاره کرد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>