خرید رپورتاژ

COVID-19: واکر World صیفی جات rues عدم قطعیت پس از المپیک تاخیر – ورزشی

به روز شده: Apr 15, 2020, 11:20 IST | PTI | دهلی نو

در مسابقات قهرمانی آسیا (برگزار می شود در ماه مارس در ژاپن) یک پلت فرم ایده آل برای تست خودم در سطح بین المللی. که همچنین به تعویق افتاد با توجه به COVID-19″ او گفت PTI

India race walker Bhawana Jat

هند مسابقه واکر World صیفی جات

اکثر ورزشکاران در هند به دنبال در المپیک به تعویق افتادن زمان بیشتری در دست برای آموزش اما نه مسابقه واکر World صیفی جات نیست که کاملا مطمئن شوید که در مورد بازی پیش رفتن و حتی در سال 2021 پس از ضرب وشتم به هر طریقی توسط COVID-19 همه گیر این سال است. World, که واجد شرایط برای بازی های المپیک در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی پس از کشیدن یک شوک پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی در ماه فوریه احساس می کند که ورزشکاران خیره در آینده با توجه به همه گیر است که باعث شده است بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در سطح جهان است.

“من نا امید شده بود در بازی های المپیک که به تعویق افتاد چون من در یک شکل بسیار خوب و امیدوار بودم به خوبی انجام دهد. در مسابقات قهرمانی آسیا (برگزار می شود در ماه مارس در ژاپن) یک پلت فرم ایده آل برای تست خودم در سطح بین المللی. که همچنین به تعویق افتاد با توجه به COVID-19” او گفت PTI. “آن نامشخص در حال حاضر زمانی که مسابقات را راه اندازی مجدد فصل برای این سال است در این وضعیت. تسکین است که من در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک است.

“من نمی دانم چه خواهد شد در سال آینده. من باید برای شروع از ابتدا. من نمی دانم که آیا بازی های المپیک خواهد شد حتی برگزار می شود, در سال آینده,” او اضافه شده است. 24 سال است که در حال حاضر بر اساس در ورزش اقتدار هند مرکز در بنگلور که در آن هیچ فضای آموزشی با توجه به مستند. او تنها زن مسابقه واکر در مرکز آن نیز هشت نفر دیگر ورزشکاران مرد از همان رویداد است. “ما آموزش وزن و قدرت هسته ای آموزش و یا پرش و یا کار با توپ پزشکی. من راه رفتن در داخل سالن برای 15 یا 20 دقیقه,” او گفت:.

“مربی تیم ما (الکساندر Artsybashev) به ما گفته است که به استراحت بیش از حد و فعال تمام وقت مگر اینکه ما در حال خواب در شب. من بازی carrom برای یک ساعت و پس از آن رقص هندی آهنگ ها با دیگر ورزشکاران از ورزش های دیگر. این است که چگونه ما در حال حرکت نگه دارید,” او اضافه شده است. بازیکنان هاکی نیز در حال حاضر ماندن در SAI مرکز بنگلور. World حال سنجش زمان یک رکورد ملی 1:29.54, خوب, داخل المپیک صلاحیت زمان 1:31:00 به برنده مدال طلا در مسابقات قهرمانی ملی برگزار شد در رانچی در ماه فوریه است.

“از آنجا که در زمان من صورت گرفت تا این, ورزش, من شده اند در رویای یک مدال های المپیک. که هدف نهایی. اما از هم اکنون من فکر کردن در مورد بازی های المپیک, من فکر کردن در مورد زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید” او گفت:. او گفت: این ورزشکاران به دنبال سخت اجتماعی فاصله قوانین در SAI مرکز. “هیچ کس نمی تواند خارج رفتن و هیچ کس در حال آمدن است در این مرکز از خارج. در حالی که ایستاده در صف برای مواد غذایی در ظروف سرباز یا مسافر ما باید دو متر از هم جدا. برای دریافت چیزهای خود را مانند شامپو و یا خمیر دندان ما را به خوابگاه افراد که آنها را برای ما.

“قبل از آن حداقل چهار کارآموزان coud نشستن در ظروف سرباز یا مسافر جدول است اما در حال حاضر تنها دو می تواند نشستن وجود دارد.” World می آید از یک کشاورز فقیر خانواده در Kabra روستا در راجستان Rajsamand منطقه که در مجاورت بیلوارا عنوان یک مدل منطقه ای در این کشور مبارزه علیه COVID-19 بیماری همه گیر. پرسید: اگر او احساس اضطراب در مورد پدر و مادر خوب بودن در راجستان او گفت: “من دقیقا نمی خواهد می گویند که البته من در مورد آنها, اما من می تواند هر چیزی را انجام دهید. من نمی رفتن وجود دارد مگر اینکه مستند برداشته شده است.

“من صحبت کردن به آنها را بر روی تلفن های روزمره. ما ایجاد نمی کنند اما آنها را مجبور به بیرون رفتن برای کشاورزی. پدر و مادر من نمی خواهد به من بگویید هر چیزی که در مورد مسائل کوچک در خانواده است. آنها فکر می کنم که آن را تحت تاثیر قرار من.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان