COVID-19: ویکی Kaushal سهام یک تصویری از یک دختر که مبارزه ویروس و برگشتم خانه!

COVID-19: ویکی Kaushal سهام یک تصویری از یک دختر که مبارزه ویروس و برگشتم خانه! – سرگرمی

به روز شده: Apr 26, 2020, 12:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویکی Kaushal مشترک یک ویدیو در Instagram که در آن یک دختر می تواند دیده می شود که استقبال از بازگشت به خانه توسط شهروندان و پرسنل امنیتی در یک مجتمع مسکونی در Andheri. این دختر غلبه Coronavirus و مبارزه مانند یک جنگجو!

Vicky Kaushal

ویکی Kaushal

دیروز در آوریل 25, ویکی Kaushal در زمان به رسانه های اجتماعی برای تشویق یک جوانی که غلبه شانس برای مبارزه با ویروس. او به یک ویدیو که در آن دختر (در بالا) دیده می شود که استقبال از بازگشت به خانه توسط شهروندان و پرسنل امنیتی در یک مجتمع مسکونی در Andheri. او نوشت: “مانند اشعه آفتاب در یک روز غم انگیز ما کمی جنگجو می آید خانه. خوش آمدید بازگشت قهرمان (sic).” Kaushal در همان باقی می ماند پیچیده شده بود تا حدی مهر و موم شده توسط BMC پس از دختر تست مثبت است. ساکنان خواسته شده است به اقدامات احتیاطی.

این ویدئو قطعا شما را تحسین دختر و سلام او spirts. نگاهی به فیلم در اینجا:

تمام جهان شده است رنج می برند از این بیماری همه گیر کوروناویروس برای بیش از یک ماه در حال حاضر و همه ما در مجموع در حال انتظار برای آن را به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند. این مستند در حال حاضر تمدید شده است تا آوریل 3 و گزارش ها نشان می دهد که در ماهاراشترا آن است که به احتمال زیاد توسعه یافته بیشتر است. این زمان سختی برای همه ما و ما نیاز به امن و اقدامات سختگیرانه.

با تشکر از بازیگران مانند Kaushal که ما در حال گرفتن به ارواح همه بازماندگان و چگونه آنها را به مبارزه Coronavirus. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر داستان مثل این است که در حال انتظار به گفته شود. تا آنجا که بازیگر خود را نگران است او انجام شده است چه تقریبا هر کس دیگری است – با تجربه کوتاهی مو, پخت و پز, مواد غذایی, تمیز کردن خانه و آپلود پرده تصاویر و ویدئوها.

هنگامی که مستند است بیش از این بازیگر را به دنده تا برای بسیاری از عظیم و مگا بلند پروازانه فیلم هایی مانند تخت Ashwatthama سردار Udham Singh و یک فیلم در زندگی سام Manekshaw.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>