COVID-19: انگلستان اعلام کرد 12 پرواز اضافی به تخلیه رشته از اتباع هند

COVID-19: انگلستان اعلام کرد 12 پرواز اضافی به تخلیه رشته از اتباع هند – اخبار

انتشار: May 10, سال 2020, 13:16 IST | ANI | لندن

اضافی پروازهای’ اعلام می آید روز پس از انگلستان کمیسیون عالی گفت که هفت پروازهای چارتر را تخلیه Britishers از گوا بمبئی و دهلی نو

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

بریتانیا روز جمعه اعلام کرد 12 اضافی پروازهای چارتر برای تخلیه اتباع خود که در حال سرگردان در هند در میان محدودیت های مسافرتی با توجه به coronavirus بحران است. اعلام شده توسط کمیسیون عالی بریتانیا. اضافی پروازهای’ اعلام می آید روز پس از انگلستان کمیسیون عالی گفت که هفت پروازهای چارتر را تخلیه Britishers از گوا بمبئی و دهلی نو است. این 19 پرواز را تخلیه و در مجموع 5000 نفر از هند و انگلستان کمیسیون عالی در بیانیه ای گفت.اولین پرواز چارتر از هند رسیده لندن Stanstead صبح روز پنجشنبه با 317 اتباع بریتانیا در هیئت مدیره از گوا.

این سفارت همچنین اعلام کرد این برنامه از 12 پرواز. سه نفر از 12 پرواز را از امریتسار در مارس 13, 17 و 19. دو پرواز در حال برنامه ریزی برای شروع از احمدآباد در مارس 13, 15 و دو از گوا در مارس 14, 16. یک پرواز هر را از گوا تریواندروم حیدرآباد کلکته و چنای در طول زمان دوره از مارس 15 تا 20.

“ما در حال انجام همه ما می توانید به دست آوردن هزاران نفر از مسافران در هند صفحه اصلی. این بزرگ است و عملیات پیچیده است که همچنین شامل همکاری با دولت هند به مردم را قادر به حرکت در داخل هند در این پرواز” انگلستان وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و کشورهای مشترک المنافع خداوند (طارق) احمد ویمبلدون “بیش از 300 نفر وارد از گوا در روز پنج شنبه صبح از 1400 بیشتر وارد خواهد شد بیش از آخر هفته عید پاک و این 12 پرواز در هفته آینده به ارمغان بیاورد هزار نفر بیشتر,” او اضافه شده است.

دولت بریتانیا اعلام کرده بود در سراسر جهان همکاری بین دولت بریتانیا و شرکت های هواپیمایی برای بازگرداندن اتباع رشته با توجه به سابقه مسافرت های بین المللی و داخلی محدودیت در محل به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

هند اعمال کرده بود 21 روز در سراسر کشور مستند در مارس 24 در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus. آن را نیز ممنوع بین المللی مسافر پرواز عملیات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im