COVID-19: دو بیشتر کارکنان در بونی کاپور در خانه تست مثبت

COVID-19: دو بیشتر کارکنان در بونی کاپور در خانه تست مثبت – سرگرمی

به روز شده: مارس 22, 2020, 13:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مارس 19, اخبار شکست که یکی از اعضای هیات در بونی کاپور Andheri خانه تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اکنون گزارش ها نشان می دهد که دو نفر بیشتر شده است قرنطینه.

Boney Kapoor with daughter Khushi. Pic/Yogen Shah

بونی کاپور با دختر Khushi. عکس/Yogen شاه

Coronavirus همه گیر آورده جهان به وقفه. از کسب و کار به زندگی روزانه همه شده است در تلاش برای دریافت در راه خود را. به تازگی وجود داشت خبر که یک عضو ستاد در بونی کاپور در خانه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در حالی که اخبار بد بود به اندازه کافی در حال حاضر آن را در حال گزارش شده که دو نفر از اعضای بونی کاپور کارکنان باید آزمایش مثبت است.

یک منبع گفت: Bombay Times, “هر کس مورد آزمایش قرار گرفت در خانه اش پس از یک کارمند داخلی آزمایش مثبت است. دو مطلب اعضای هیات که تست مثبت شده است نقل مکان کرد دور برای درمان. آنها بدون علامت است. اعضای خانواده و دیگر کارکنان باید آزمایش منفی است.”

زمانی که اخبار اولین شکست در مورد کاپور در خانه کمک تست مثبت و پس از آن گرفته شده در یک مرکز قرنطینه تولید کننده منتشر شده بود یک بیانیه است. در این بیانیه عنوان خوانده شده, “خودم کودکان و کارکنان دیگر در خانه هستند و همه خوب و هیچ یک از ما در حال نشان دادن هر گونه علائم. در واقع ما نمی سمت چپ خانه ما پس از این مستند آغاز شده است. ما خدا را شکر به دولت ماهاراشترا و BMC خود را سریع پاسخ. ما باید مجدانه به دنبال دستورالعمل و توصیه های داده شده به ما توسط باشگاه و تیم پزشکی. ما مطمئن هستیم که Charan (خانه کمک) به زودی بهبود می یابند و پشت در خانه ما است.”

Janhvi کاپور هم به اشتراک گذاشته بود پدرش بیانیه Instagram. نگاهی به:

داخلی, کمک, Charan Sahu سن 23 شده بود زندگی با کاپور و خانواده خود را در محل اقامت خود در هکتار سبز Ballinger پیچیده است. پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 او در انزوا نگه داشته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im